Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » BIn-Montaż Sp. z o.o.
 
 

BIn-Montaż Sp. z o.o.

W oparciu o siły własne spółka BIn – Montaż skoncentrowała swoją działalność na kompletacji dostaw oraz montażu stalowych, drewnianych i żelbetowych elementów konstrukcyjnych. Firma wyspecjalizowała się w wykonywaniu lekkich obudów różnorodnych rozwiązań systemowych – w tym także i indywidualnych.

Doświadczenie na rynku budowlanym i wysokie kwalifikacje kadry nadzorczej oraz ekip monterskich umożliwiło realizację różnorodnych zadań inwestycyjnych, m. in. – budowę przemysłowych obiektów kubaturowych, wielkopowierzchniowych centrów handlowych czy gmachów użyteczności publicznej na obszarze całego kraju.

Istotny element działalności firmy BIn – Montaż stanowiły także realizacje skomplikowanych konstrukcji inżynierskich i linii technologicznych.

Wśród Inwestorów, którzy docenili solidność oraz wysoką jakość wykonanych prac przez spółkę BIn – Montaż znaleźli się nie tylko klienci wspólnych realizacji z firmą BIn – Biuro Inżynierskie, ale również przedstawiciele przemysłu chemicznego, spożywczego oraz sieci handlowe.

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Kruszyńska 13-21
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 5783).
Firmy kujawsko-pomorskie

 • Nama Marcin Narewski
  adres: 89-400 Sępólno Krajeńskie, Pokrzywnickiego, 11
  branża: Fotografia
  Wesele to wyjątkowy dzień każdej Młodej Pary. portal-weselny.pl powstał aby ułatwić przygotowanie tego szczególnego dnia oraz sprawić aby były to najpiękniejsze chwile w życiu młodej pary. W portalu portal-weselny.pl nie tylko umożliwia znalezienie odpowiedniej oprawy wesela wyszukując według wybranych kategorii, ale także umożliwia znalezienie firm weselnych z twojej okolicy.
 • KM Technology
  adres: 87-133 Rzęczkowo, Rzęczkowo
  branża: Maszyny dla przemysłu spożywczego, mięsnego
  Produkujemy: - urządzenia dla zakładów przemysłu mięsnego, - linie i systemy transportu wewnętrznego (transportery, kolejki, wózki, pojemniki) - linie uboju i rozbioru trzody chlewnej, bydła i owiec (myjki szczotkowe i biczowe, podesty stałe, z regulacją wysokości i ruchome, skórowaczki, stoły rozbiorowe, przenośniki tacowe i tacowo-hakowe, haki, rozpieracze, choinki, itp.), - wyposażenie z zakresu higieny (myjki, wieszaki i suszarki do obuwia, umywalki, sterylizatory, śluzy. ...
 • WIMAN Wiesław Malinowski
  adres: 85-025 BYDGOSZCZ, ul. Cieszkowskiego 1A
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  1. Materiały do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 2. Pieczątki, wizytówki. 3. Regeneracja atramentów, tonerów do drukarek. 4. Serwis drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 5. Reklamy, litery do reklam, wydruki wielkoformatowe, litery neonowe. 6. Sprzedaż atramentów, tonerów, drukarek i innych.
 • Marek Koteras - Fotografia Ślubna
  adres: 88-160 Janikowo, Kozala 3
  branża: Fotografia
  Każda Młoda Para marzy o tym by Ten Dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Warto utrwalić na dłużej te cudowne chwile pełne radości i wzruszenia. Moja oferta skierowana jest do osób, które szukają świeżego i niekonwencjonalnego spojrzenia na ślub i wesele. Zapraszam do odwiedzin strony www i współpracy.
 • Centrum Zakątek
  adres: 87-100 Toruń, Pigwowa 7/3
  branża: Psychologia, psychoterapia
  Placówka Centrum Zakątek to miejsce stworzone z myślą o wszystkich klientach, którzy szukają profesjonalnego centrum zdrowia psychicznego. Ich wieloletnia obecność na rynku sprawiła, iż zyskali oni silną i stabilną pozycję oraz wielu zadowolonych pacjentów. W ich ofercie znaleźć można między innymi profesjonalne porady psychiatry, psychologa, seksuologa czy neurologopedy. Poradnia zlokalizowana jest w miejscowości Toruń przy ulicy Pigwowej 7/3. Więcej szczegółowych. ...

Firmy z branży Budownictwo

 • PG OZE sp. z o.o
  adres: 41-800 Zabrze, Wolności 345
  Firma PG OZE zajmuje się montażem paneli fotowoltaicznych. Oferta przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm oraz rolnikow. W usługi wchodzi również audyt energetyczny, który jest podstawą wszelkich działań. Przed wykonaniem jakiejkolwiek pracy wykonywane są obliczenia, któe pozwolą na zamontowanie optymalnej instalacji. Oferta jest elastyczna więc zapraszamy do kontaktu.
 • PPHU Rafpol
  adres: 23-313 Potok Wielki, potoczek 41
  Nasza firma została założona w 1996 r. zaimujemy się budową domów drewnianych, z bala, ze starego i nowego drewna. Jesteśmy wiodącym liderem w budowie i wykańczaniu domów drewnianych w województwie lubelskim. Pracujemy również we Francji, Belgi, Niemczech, Holandii. Mamy wieloletnie doświadczenie, własny park maszynowy, wykwlifikowaną kadrę pracowników. Wykonujemy również meble pod zamówienie, altany ogrodowe, wiaty garażowe. Zapraszamy do współpracy.
 • Usługi koparką- roboty ziemne Milewski Krzysztof
  adres: 15-157 Białystok, ul.Wymarzona 15
  Nasza Oferta: * przygotowanie terenu pod budowę domów i dróg dojazdowych, * wykopy pod fundamenty, * wykopy pod kanalizacje, wodę, gaz, telefon, elektrykę, * wykopy pod szamba i oczyszczalnie biologiczne, * wykopy pod drenaże, odwodnienia terenów, * wykopy pod oczka wodne, *niwelacja i rekultywacja terenu, *wywozy: ziemi, gruzu, śmieci pobudowlanych, załadunki koparko ładowarką, * odśnieżanie parkingów, placów * wszelkie prace wg zleceń klienta.
 • MOTON
  adres: 01-385 Warszawa, http://filtry.org.pl/
  Nasza firma zapewnia, że wszelkie zakupione u nas części, są nie tylko wykonane z najważniejszej jakości budulców, jakie gwarantują wytrzymałość i ewentualność adekwatnego stosowania, ale także bezbłędnie dopasowują się do Państwa wymagań. Moton adresuje swoją propozycję do wszystkich, którym zależy na zagwarantowaniu sobie jak najlepszych wyników przez długie lata. W ramach naszej pracy zajmujemy się także dowozem zadysponowania do firmy Klienta, a także montażem. ...
 • Zakłady Drzewne Polan - Kropla Bałtyku
  adres: 76-100 Sławno, ul. Gdańska 65 A
  Kropla Bałtyku jest eleganckim osiedlem, na którym ulokowano zarówno mieszkania, jak i lokale usługowe. Oferujemy komfortowe domy wybudowane w oparciu o najnowsze rozwiązania – domy mocne, dostosowane do życzeń mieszkańców. Kropla Bałtyku znajduje się w Darłówku Wschodnim, a więc niedaleko morza. Zawsze radzimy w kupnie najlepszego domku – gorąco zachęcamy do regularnego wchodzenia na stronę kroplabaltyku.pl oraz do kontaktowania się z nami.