Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » AWART S.c. Zespół Projektowy
 
 

AWART S.c. Zespół Projektowy

Jesteśmy zespołem projektantów: architektury, wystroju wnętrz, konstrukcji, infrastruktury i grafiki komputerowej. Oferujemy usługi kompleksowej realizacji projektów o skrajnie różnej skali i funkcji. Wykonujemy projekty indywidualne i typowe, architektury i wystroju wnętrz, zapewniamy też kompleksową obsługę inwestycji. Zapraszamy do naszego biura w Stalowej Woli.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
ul. Wojska Polskiego 4a
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
50.5763563, 22.0572175

Dane kontaktowe

telefon(y):
(15) 842 35 95
FAX:
(15) 842 35 95
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 4193).
Firmy podkarpackie

 • NZOZ"Lux-Med" Renata Celarek sp.j.
  adres: 39-300 Mielec, Drzewieckiego 15
  branża: Medycyna
  Klinika Hair-Med z Mielca oferuje przeszczepy włosów metodą FUE i STRIP. Każdy przeszczep poprzedzają konsultacje z chirurgiem operatorem. Chirurg przeprowadzający zabieg posiada międzynarodowe doświadczenie w transplantacji włosów i certyfikat ISHRS. W Hair-Med zawsze najnowsze techniki przeszczepu włosów. Konsultacje przed transplantacja prowadzimy w Kraków, Rzeszów, Wrocław, Mielec, Lublin.
 • INFOX Henryk Kopiec
  adres: 35-064 RZESZÓW, ul. Mickiewicza 12
  branża: Informatyka
  Od 1993 roku zajmujemy się organizowaniem szkoleń oraz sprzedażą i wdrażaniem oprogramowaniem do księgowości, kadr i płac, fakturowania, prowadzenia gospodarki magazynowej. Oferujemy również pełną obsługę informatyczną firm. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zespół wykwalifikowanych informatyków i wykładowców są gwarancją najwyższego poziomu usług. EDUKACJA I INFORMATYKA - claim, zawarty w logo INFOX, określa naszą działalność, na którą składają się dwa. ...
 • GRAFICOPS
  adres: 39-300 Mielec, ul. Sienkiewicza 128
  branża: Dział. wydawnicza; poligrafia i reprodukcja zapisanych nośników informacji
  Jesteśmy firmą zajmującą się produkcja reklamy zewnętrznej. W nasze ofercie znajdą Państwo: banery reklamowe, wydruki wielkoformatowe, wizytówki, ulotki, litery 3D, kasetony podświetlane, szyldy reklamowe, tabliczki znamionowe, tabliczki opisowe, itp.
 • JKlaser Janusz Kochanowicz
  adres: 37-560 Pruchnik, Rynek 6
  branża: Grawerowanie
  Nasza firma działa od 2012 roku. Dzisiaj prowadzimy działalność internetową oraz stacjonarną. Wykonujemy laserowe grawerowanie na tworzywach sztucznych, drewnie, sklejce, papierze oraz metalach powlekanych. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi firmami oraz indywidualnymi klientami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.
 • Halmar Sp. z o.o.
  adres: 37-450 Stalowa Wola, ul. Niezłomnych 86
  branża: Meble kuchenne
  Firma Halmar działa w branży meblowej od 1989 r. oferując swoje produkty nie tylko na krajowym, ale również na zagranicznym rynku np. na Słowacji, Ukrainie, w Azji, Czechach, Rumunii, Bułgarii i Serbii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy, marka cieszy się uznaniem i zadowoleniem klientów na całym świecie. W ofercie znajdą Państwo zarówno standardowe, jak i indywidualnie dopasowane meble kuchenne do zabudowy. Szeroka gama materiałów wykończeniowych czyni. ...

Firmy z branży Budownictwo

 • TD DEVELOPMENT Sp. z o.o.
  adres: 02-695 Warszawa, Tuchlińska 4/74
  Firma realizuje swoje inwestycje mieszkaniowe oraz pełni rolę: Generalnego Wykonawcy, Inwestora Zastępczego lub Wykonawcy grupy Robót. Do zakresu działalności należą w szczególności: * budownictwo jedno i wielorodzinne * budownictwo usługowe * biura i sklepy oraz inne obiekty publiczne Wykonujemy pełen zakres prac budowlanych wewnętrznych i zewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem elewacji aluminiowych, oraz wszelkie prace instalacyjne. Współpracujemy z. ...
 • Kierownik Budowy Kraków
  adres: 31-013 Kraków, Rynek Główny 39/5
  Funkcja budowy kierownika budowy w województwie małopolskim. Tę usługę świadczymy głównie Inwestorom budującym budynki jednorodzinne metodą gospodarczą czyli we własnym zakresie. W przypadku takich budów świadczymy usługi polegające na nadzorowaniu prac pod względem formalnym, bez zbytniej ingerencji w sam proces budowy, nie zabierając Inwestorowi przyjemności samodzielnego budowania.
 • AGAL parkieciarstwo
  adres: 45-707 Opole, ul.Wrocławska 16
  Jesteśmy firmą parkieciarską z wieloletnią tradycją. Doświadczenie i zaufanie naszych klientów gwarantuje wysoką jakość wykonywanych prac. O naszej rzetelności świadczą referencje wydane nam przez zleceniodawców. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do szlifowania i montażu różnego rodzaju parkietów (parkiet tradycyjny, duoparkiet, finiszparkiet), desek oraz paneli podłogowych. Podczas wykonywania prac stosujemy produkty firm będących liderami na światowym rynku chemii. ...
 • FajneTarasy.pl
  adres: 05-190 Nasielsk, ul. Płońska 5
  Nasza firma zajmuje się profesjonalną budową tarasów drewnianych. Budujemy z drewna rodzimego i egzotycznego. Do budowy tarasów wykorzystujemy także kompozyt (tarasy WPC). Dbamy o porządek na placu budowy oraz o miłą atmosferę wokół pojektu. Cechuje nas dokładność oraz wysoka kultura osobista. Zaufaj nam.
 • Przedsiębiorstwo Budowlane DK Inwest Sp. z o.o.
  adres: 54-130 Wrocław, Szybowcowa 16/92
  Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane DK Inwest Sp. z o. o. od wielu lat projektuje i buduje hale o różnych zastosowaniach na bazie konstrukcji metalowych w systemie Ruukki. Hale produkcyjne, magazynowe, hale sportowe, pawilony handlowe, wystawowe, pomieszczenia biurowe wraz z pracami fundamentowymi. Inwestycje od projektu aż po końcowe oddanie do użytkowania.