Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » ALPINA DESIGN » lokalizacja firmy
 
 

Lokalizacja firmy ALPINA DESIGN

Lokalizacja siedziby firmy:
30-114 Kraków, ul. Kościuszki 50, woj. małopolskie


Firmy małopolskie

 • ARTGRAF Agencja Reklamowa
  adres: 30-006 KRAKÓW, ul. Wrocławska 8
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  Projektowanie i druk ulotek, folderów, kalendarzy, opakowań. Reklama zewnętrzna: banery, plansze, reklama na pojazdach, billboardy Fotografia autorska, katalogowa.Sesje zdjęciowe, aranżacje. Projekty stron www, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne. Obsługa i oprawa graficzna kongresów, konferencji, seminariów, targów, akcji promocyjnych.
 • Huta Szkła Artystycznego i Gospodarczego FISTEK GLASS
  adres: 33-100 TARNÓW, ul. Ujejskiego 11
  branża: Prod. wyr. z pozostałych surowców niemetalicznych
  Produkujemy szeroki asortyment szkła dekoracyjnego i użytkowego, bezbarwne lub w wielu kolorach i odcieniach. Jest to szkło dmuchane i formowane ręcznie, prasowane i odlewane.
 • Przewodnik tatrzański - górski
  adres: 34-520 Poronin, tatrzańska 9
  branża: Turystyka
  Zwiedzanie i poznawanie wspaniałych gór polski jakimi są Tatry, w towarzystwie i pod opieką profesjonalnego przewodnika górskiego. Wycieczki dopasowane do ilości, wieku i kondycji uczestników. Jedno i kilku dniowe zwiedzanie tatrzańskich dolin, malowniczych przełęczy i wyniosłych szczytów. Poznawanie Podhala na wycieczkach rowerowych.
 • P.P.H.U.MINOR
  adres: 33-100 Tarnów, Bitwy pod Monte Cassino 3/16
  branża: Budownictwo 2
  Kompleksowe usługi budowlano, remontowo, wykończeniowe, pełen zakres prac, pełne uprawnienia. Oferujemy bardzo wysoką jakość usługi przy adekwatnej cenie. Działamy na terenie całego kraju i Europy.fdhfhfghfghfghfghfgh
 • ARTGRAF Agencja Reklamowa
  adres: 30-006 KRAKÓW, ul. Wrocławska 8
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  Projektowanie i druk ulotek, folderów, kalendarzy, opakowań. Reklama zewnętrzna: banery, plansze, reklama na pojazdach, billboardy Fotografia autorska, katalogowa.Sesje zdjęciowe, aranżacje. Projekty stron www, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne. Obsługa i oprawa graficzna kongresów, konferencji, seminariów, targów, akcji promocyjnych.

Firmy z branży Budownictwo

 • ALPINA DESIGN
  adres: 30-114 Kraków, ul. Kościuszki 50
  Firma posiada profesjonalny park maszynowy, potencjał techniczno - ekonomiczny oraz niezbędne doświadczenie do realizacji stawianych jej zadań. Specjalizujemy się przede wszystkim w opracowywaniu, produkcji oraz montażu ogrodów zimowych, oranżerii oraz nietypowych konstrukcji aluminiowych –szklanych dla budownictwa. Do Państwa dyspozycji pozostaje dział szkła wykonujący całoszklaną architekturę wnętrz i elewacji. W tym też zakresie jesteśmy do dyspozycji naszych. ...
 • MG Spaw zakład kotlarski
  adres: 63-200 Jarocin, Wojska Polskiego 94
  Firma MG spaw proponuje nowoczesną linię kotłów na groszek, miał, drewno, granulat. Posiadamy długoletnie doświadczenie w produkcji pieców. Przy produkcji kotłów wykorzystujemy najnowsze technologie, dlatego jakość oferowanych przez nas pieców jest niezwykle wysoka. W ofercie mamy kotły C.O. z podajnikiem ślimakowym oraz z automatyką dobową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta na naszej stronie internetowej.
 • Leonardo Remonty Lublin
  adres: 20-004 Lublin, Narutowicza 16/88
  W ofercie firmy znajdują się takie usługi jak: montaż drzwi, instalacji sanitarnych i hydraulicznych, paneli ściennych i podłogowych, malowanie, regipsy, flizy, gładzie, tapety, płytki, kamień dekoracyjny, nietypowe zabudowy i inne prace wykończeniowe. Firma gwarantuje szybką realizację projektów, a ich wykonanie zgodne jest z obowiązującymi normami i standardami.
 • Elnes – usługi elektryczne
  adres: 05-805 Otrębusy, Kępińska 91
  Nasza firma świadczy najlepsze instalacje elektryczne. Zapewniamy specjalistyczny montaż, naprawy, a do tego wykonanie instalacji w tym zakresie. Funkcjonujemy w branży od pięciu lat, nieustannie zapewniając wszystkim klientom doskonałe efekty. Specjalistyczne usługi zapewniamy zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i pomieszczeń biurowych, instytucji bankowych, stacji paliw i wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. Robimy również prace pomiarowe i kontrolne. Wszystko jest. ...
 • Alkaz
  adres: 10-419 Olsztyn, Żelazna 8
  Dostarczamy rozwiązania w zakresie wyrobów śrubowych, elementów złącznych i technik zamocowań. W ofercie znajdziesz zarówno typowe jak i nietypowe śruby, nakrętki i podkładki. Realizujemy zamówienia na śruby imbusowe, śruby rzymskie, śruby dwustronne oraz śruby zamkowe. Dostępne są także śruby nierdzewne i nakrętki nierdzewne oraz kwasoodporne. Dodatkowo, nitonakrętki, nity zrywalne, podkładki sprężyste, pręty gwintowane, blachowkręty, kotwy do betonu, kotwy. ...