Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » T.H. Grimex s.c. » lokalizacja firmy
 
 

Lokalizacja firmy T.H. Grimex s.c.

Lokalizacja siedziby firmy:
60-593 Poznań, Radosna 30, woj. wielkopolskie


Firmy wielkopolskie

Firmy z branży Budownictwo

 • METRIS Instytut Badań dla Budownictwa Sp. z o.o.
  adres: 99-300 Kutno, Łąkoszyńska 127A
  METRIS Instytut Badań dla Budownictwa Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo zajmujące się prowadzeniem statycznych i dynamicznych badań nośności pali. Realizuje usługi dla budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, infrastrukturalnego oraz hydrotechnicznego. Oferta firmy Metris skierowana jest zarówno do klientów z sektora publicznego, jak i prywatnego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.
 • P.H.U Rolbud
  adres: 28-400 Pińczów, Brzeście 12a
  Nasza działalność trudni się sprzedażą maszyn rolniczych i dla budownictwa. W skład oferty urządzeń dla budownictwa zaliczać się będą ładowarki, walce a także koparko-ładowarki, tymczasem urządzeń rolniczych: siewniki, agregaty prasowe i rozsiewacze. Szczególnie bliskim nam producentem jest Kramer. Mamy części zamienne, oraz serwisujemy urządzenia z budownictwa tego przedsiębiorcy. Na witrynie rol-bud.pl mogą Państwo zobaczyć całą masę danych dotyczących firmowej. ...
 • Alpiwork Rafał Bednarz
  adres: 91-486 Łódź, Jarzębinowa 11
  Zajmujemy się świadczeniem usług wysokościowych. Dostęp linowy wykonywany jest przez naszą firmę na terenie województwa Łódzkiego. W skład naszej oferty wchodzą następujące prace: -Czyszczenie elewacji -Mycie okien -Czyszczenie dachów -Przycinanie drzew -Czyszczenie powierzchni płaskich -zabezpieczenie przed ptakami -inne
 • Duet s.c. materiały budowlane
  adres: 55-020 Wojkowice, Akacjowa 1
  Duet s.c. - zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych. W naszej ofercie znajdują się produkty do budowy dachów, jak i ogrodzeń oraz elewacji, a także systemów rynnowych. Nasz asortyment wyróżnia się najwyższą jakością przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen, jak i niezwykłej jakości.
 • KODO kozłowski & domiński
  adres: 03-286 Warszawa, ul. Malborska 41
  Oferta firmy KODO Kozłowski & Domiński adresowana jest do wielbicieli nietuzinkowych wnętrz. Oferowane kominki dekoracyjne, a w szczególności kominki portalowe przeobrażą każdy salon w przytulne wnętrze szlacheckiego pałacu. Firma KODO gwarantuje kompleksowe doradztwo oraz bezpieczny montaż kominków, a jak również porady w obszarze konserwacji kamienia. Zapraszamy do salonu KODO w stolicy - Centrum Wyposażenia Wnętrz DOMOTEKA.