Jesteś tutaj: Strona główna » Blog serwisu
 
 

» Blog serwisu

24.01.2011 - Nowa funkcjonalność – Katalog produktów i usług

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym tj. poniedziałek udostępniliśmy dla naszych użytkowników kolejną funkcjonalność. Tym razem jest to Katalog Produktów i Usług, w którym każda firma posiadająca wpis, może umieścić nieograniczoną ilość oferowanych przez siebie produktów i usług. Oprócz rozbudowanego opisu – do 10 tys. znaków moduł umożliwia dodanie poglądowego zdjęcia oraz nazwy produkt/usługi.
Odnośnik do Katalogu Produktów i Usług znajduje się w menu firmy pod pozycją Informacje o firmie. Natomiast edytowanie jego zawartości odbywa się w Panelu edycji danych firmowych po wcześniejszym zalogowaniu.
Moduł został uruchomiony w trybie testowym tzn. że mogą jeszcze występować problemy podczas jego funkcjonowania. W przypadku natrafienia na w/w problemy prosimy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

 

26.02.2010 - Nowe kategorie

Od dnia 26 lutego 2010 roku rozpoczęliśmy proces całkowitej zmiany podziału na kategorie w naszym katalogu. Przy dodawaniu nowego wpisu oraz podczas edycji wpisów już istniejących, należy przydzielić kategorię główną ze starego podziału (Główna branża - stary podział) oraz przynajmniej jedną kategorię z nowego podziału (Nowy podział na branże (max 2 kategorie)). Jeszcze przez pewien czas całość serwisu będzie funkcjonowała na starym podziale, który w przeciągu miesiąca-dwóch zostanie zastąpiony nowym. Zalecamy wszystkim użytkownikom zalogowanie się do Panelu Edycji i dokonanie zmian w podziale na nowe kategorie.

 

26.11.2009 - Modernizacja serwerów

W dniu dzisiejszym zakończyła się tygodniowa modernizacje serwerów, na których funkcjonuje Internetowy Katalog Firm. Modernizacja miała na celu poprawę szybkości oraz stabilności działania całego systemu. Za wszelkie utrudnienia, które wystąpiły w tym czasie serdecznie przepraszamy.

 

09.10.2009 - Modernizacja serwisu

Dnia 9 października 2009 roku rozpoczął się proces modernizacji serwisu mający na celu widoczne przyśpieszenie ładowania się stron oraz zwiększenia funkcjonalności. Jednocześni informujemy, że pewne moduły mogą zostać wyłączone na czas modernizacji. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.