Jesteś tutaj: Strona główna » Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe » MEDICSOFT Sp. z o.o.
 
 

MEDICSOFT Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe MEDICSOFT Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej aptek oraz firm z branży farmaceutycznej i medycznej, a także podmiotów działających w innych branżach. Naszymi klientami są firmy z Wrocławia oraz z terenu całego Dolnego Śląska.
Korzystanie z naszych usług to przede wszystkim bezpieczeństwo Państwa danych (zapewniamy całkowite bezpieczeństwo i zachowanie w tajemnicy baz danych oraz informacji przekazanych przez Klientów), niższe koszty własne prowadzonej działalności gospodarczej, gwarancja i profesjonalizm wykonywanych przez nas czynności.
Na naszej stronie www.medicsoft.pl ciekawe promocje!
Zapraszamy!

Dane adresowe firmy

adres:
ul.Przesmyckiego 23
miasto:
51-151 Wrocław
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 64547).
Firmy dolnośląskie

Firmy z branży Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe

 • Księgowość i Doradztwo Wojciech Półtorak
  adres: 05-101 Nowy Dwór Maz., Wojska Polskiego 45C/2
  Biuro rachunkowe świadczy kompleksową obsługę księgowo-rachunkową, podatkową i kadrową dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy doradztwo w prowadzeniu przedsiębiorstwa oraz pomoc w rejestracji.
 • RACHUNKOWOŚĆ WERYFIKACJA Sp. z o.o.
  adres: 01-470 Warszawa, Dywizjonu 303 149 A lok. 7
  Rachunkowość Weryfikacja Sp. z o.o. została otwarta w 1994 roku i zatrudnia biegłych rewidentów z okazałym doświadczeniem zawodowym i funkcjonuje jako biuro rachunkowe oferujące usługi dla Warszawy. Oferta firmy to w głównej mierze: rachunkowość – wszechstronne usługi księgowe dla przeróżnych firm, z którymi można uzyskać pewność, że sprawy będą organizowane fachowo podatki – tworzenie deklaracji podatkowych, przedstawicielstwo podatników w trakcie kontroli,. ...
 • Tax Pol
  adres: 52-314 Wrocław, Wałbrzyska 6
  firma Tax-Pol działa na polskim rynku już od 2001 roku oferując pomoc przy rozliczeniach podatkowych osobom, które pracowały za granicą. Specjaliści zapewniają pełną i profesjonalną obsługę między innymi w przypadku zwrotu podatku z Belgii, Holandii czy Niemiec. Klienci mogą liczyć na ograniczenie procedur oraz na wysokie kwoty zwrotów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie firmy Tax-Pol.
 • Balcan Consulting Group
  adres: 10-900 Olsztyn, Żeromskiego 19
  Posiadanie biznesu w Bułgarii może nie być żadnym problemem. Wystarczy tylko korzystać z usług oferowanych przez Balcan Consulting Group, którego siedziba umiejscowiona jest przy ulicy Akademik Boris Stefanov 17, w Sofii. Wskutek posiadanego doświadczenia znawcy tematu potrafią poradzić w rozmaitych przypadkach związanych z działalnością gospodarczą, a więcej informacji otrzymać można dzwoniąc pod numer +359 2 962 04 24.
 • KANCELARIA PODATKOWA ADAM PIOTR TUREK
  adres: 05-120 Legionowo, ul. bpa Wł. Bandurskiego 32A
  W mojej podatkowej kancelarii przekonasz się bardzo szybko, czym jest tak właściwie kompleksowo realizowana usługa księgowa. Absolutnie żadna interakcja z urzędem skarbowym nie będzie przysparzać Ci stresu. Na dodatek jeszcze, możesz swobodnie zlecić nam reprezentowanie Twoich interesów przed organami podatkowymi i skarbowymi. Możemy też pomóc w profesjonalnie dopasowanym podatkowym doradztwie oraz w sprawach dotyczących rejestracji firmy. Sprawdź stronę i dowiedz się więcej.