Jesteś tutaj: Strona główna » Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe » Marszałkowska Winnicki Doradztwo Podatkowe Sp. p.
 
 

Marszałkowska Winnicki Doradztwo Podatkowe Sp. p.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Marszałkowska Winnicki z Wrocławia jest miejscem, w jakim prowadzona jest obsługa kadrowo-płacowa. Jej pracownicy zapewniają prowadzenie akt osobowych, rozliczeń z ZUS, sporządzenie deklaracji PIT, PFRON, umów o pracę, świadectw pracy, innych niezbędnych dokumentów, jak i również zapewniają doradztwo w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych.

Oferowane produkty:
- Księgowość
- Podatki
- Prawo

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Hubska 52/11A
miasto:
50-502 Wrocław
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(71) 720 79 99
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 92192).
Firmy dolnośląskie

 • GOS Firma Handlowo-Usługowa Tadeusz Gos
  adres: 51-121 WROCŁAW, ul. Baczyńskiego 25
  branża: Maszyny szwalnicze, urządzenia prasowalnicze
  Firma zaopatrzenia krawiectwa. Sprzedaż nici do produkcji odzieży, igieł, materiałów i urządzeń do krojowni, sprzedaż i serwis sprzętu prasowalniczego, krojczego, maszyn do szycia. Metkownice igłowe Dennison, łączniki do metek (ości), Szeroki asortyment pasmanterii dla zakładów krawieckich, usług oraz sklepów pasmanteryjnych.
 • Polysystem wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego
  adres: 55-200 Oława, Portowa 3
  branża: Rehabilitacyjny i medyczny sprzęt
  Sprzęt rehabilitacyjny nadzwyczaj często potrzebny jest na jakiś czas, dlatego w wielu przypadkach nie trzeba go kupować. Bardziej opłacalne jest wypożyczenie, jakie oferuje Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego POLYSYSTEM z siedzibą przy ulicy Portowej 3 w Oławie. Wypożyczony sprzęt spełnia określone kryteria, oraz dowożony jest bezpośrednio do mieszkania chorego. Pod numerem telefonu 660614503 otrzymać można wszelkich informacji na temat usługi, a także proponowanego. ...
 • OTTO Firma Handlowo Usługowa
  adres: 59-300 Lubin, Kisielewskiego 6
  branża: Pozostała działalność usługowa
  Firma Handlowo Usługowa OTTO oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie: - wypożyczalni samochodów - przewozu osób - transportu W ofercie wypożyczalni samochodów proponujemy: - auto zastępcze - wynajem długoterminowy - auto z lawetą Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i nawiązania współpracy.
 • CENTIMA Marek Gembal
  adres: 51-127 WROCŁAW, ul. Sulmierzycka 10
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Producent wyrobów z drutu, stojaków reklamowych, ekspozycyjnych. Nasza firma od ponad 30-lat zajmuje się tworzeniem wyrobów z drutu, stelaży, systemów służących do ekspozycji towarów. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki wielu branż pozwala nam na łatwe wyszukiwanie optymalnych rozwiązań idealnej prezentacji produktów w sklepie, hali targowej, barze czy kiosku.
 • Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno -Usługowe DACHBLACH
  adres: 52-428 WROCŁAW, ul. Kowalskiego 3
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Nowa siedziba: ul. Opolska 1, tel (071) 341- 66-32

Firmy z branży Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe

 • Dekstra Sp. z o.o.
  adres: 61-244 Poznań, Lwa 17A/12
  Nasze biuro rachunkowe Taxo kompleksowo i profesjonalnie prowadzi sprawy klientów biznesowych. Jesteśmy zespołem doświadczonych i ambitnych specjalistów. Za swoje działania bierzemy pełną odpowiedzialność. Oferujemy standardową pomoc z zakresu rachunkowości. Specjalizujemy się w rozliczeniach z dochodu kryptowalutami. Gwarantujemy eksperckie wsparcie i atrakcyjne ceny za usługi. Taxo zaprasza do kontaktu. Oferowane usługi/produkty: - biuro rachunkowe - rozliczanie. ...
 • Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy
  adres: 04-367 Warszawa, ul. Kaleńska 8
  Specjalizujemy się w firmie ISP Audyt w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług w zakresie między innymi audytów projektów unijnych. Zapewniamy naszym klientom również przygotowanie ekspertyz, analiz ekonomicznych. Wszystkie usługi w naszej firmie realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów. Jednocześnie naszym klientom możemy gwarantować wykonanie zarówno sprawnych a także terminowych usług.
 • LEDGER Biuro Sp. z o.o.
  adres: 50-079 Wrocław, ul. Ruska 41/42
  Na danym portalu www swoją ofertę promuje biuro księgowe LEDGER, założone przez Mieczysława Sokolskiego i Jacka Kortę. Firma realizuje zlecenia z dziedziny szeroko rozumianej księgowości. Grupa bardzo dobrze wykwalifikowanych zawodowców para się prowadzeniem ksiąg handlowych, a ponadto wyliczaniem wysokości zaliczek na podatek dochodowy do osób prawnych. Biuro gwarantuje stały dostęp do danych z dowolnego miejsca na świecie.
 • Biuro Rachunkowe Vector
  adres: 81-572 Gdynia, Damroki 17/2
  Biuro Rachunkowe Vector w Gdyni zajmuje się profesjonalną obsługą Firm w zakresie: Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów, Księgi Handlowe, Ryczałt, ZUS, VAT, US, Płace, Pomagamy również w założeniu działalności gospodarczej Posiadamy certyfikat Ministra Finansów Obsługujemy Firmy z Trójmiasta i okolic Zapraszamy do kontaktu.
 • Akma - Buchalter Sp. z o.o.
  adres: 40-722 Katowice, ul. Piotrowicka 17
  Proponujemy profesjonalną i rzetelną obsługę księgową Państwa firmy w ramach kilkunastoosobowego, bieżąco szkolonego i nadzorowanego zespołu pracowników w zakresie: - ksiąg handlowych, - podatkowej księgi przychodów i rozchodów, - ryczałtu ewidencjonowanego, - rozliczeń wewnątrzunijnych, importu, exportu, - kadr i płac. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług w PZU S.A. Reprezentujemy Klientów jako pełnomocnicy przed. ...