Przykro nam, ale nie odnaleziono takiego wpisu w naszej bazie
Firmy śląskie

 • LogiMax
  adres: 40-778 Katowice, ul. Bałtycka 49F
  branża: Handel
  Logimax - firma konsultingowo handlowa, która specjalizuje się w logistyce magazynowania. Specjaliści z Logimax wykonują audyty logistyczne wraz z wdrożeniem opracowanych koncepcji. Poza tym, w ofercie są między innymi regały, stojaki, kosze, pojemniki, wózki i platformy.
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • ŻELBETEX ŁUKASZ SEREDYŃSKI 
  adres: 34-326 Pietrzykowice, Łęgowa 1
  branża: Beton
  Dzięki zadbaniu o wybór odpowiednich składników potrzebnych do produkcji masy betonowej, gwarantujemy niebywałą trwałość betonu, która potwierdzana jest długim okresem użytkowania w konstrukcjach budowlanych. W swojej pracy od zawsze stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie naszych Klientów. Staramy się w taki sposób dopasowywać materiały, aby optymalizować proces doboru ich do konkretnego przedsięwzięcia.
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • CESPOL Sp. z o.o.
  adres: 43-400 CIESZYN, ul. Motelowa 21
  branża: Doradztwo
  Cespol Business Service - Twoja droga na rynek czeski i słowacki. Nasza firma wraz ze spółką czeską i słowacką oraz zespołem ok. 30 specjalistów z dziedziny prawa, księgowości, marketingu, handlu tworzą Cespol Business Service, który ułatwi wejście/rozwój Twojej firmy na rynku Polska-Czechy-Słowacja. Możesz swobodnie porozumiewać się z nami w Twoim rodzimym języku. Działamy od 1991 roku - trafiając do nas, korzystasz z doświadczenia, zaangażowania i wiedzy. ...

Firmy z branży Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe

 • Biuro rachunkowe MedTax Konrad Lech
  adres: 44-240 żory, osiedle Korfantego 3b
  Zapraszamy Państwa do biura rachunkowego MedTax Konrad Lech znajdującego się w Żorach na osiedlu Korfantego 3B. Biuro rachunkowe MedTax obsługuje w pełnym zakresie małe i średnie przedsiębiorstwa. U nas możecie Państwo w pełni załatwić sprawy formalne związane z założeniem, prowadzeniem, zawieszeniem bądź likwidacją działalności gospodarczej. Dodatkowo specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze praktyk lekarskich oraz podmiotów leczniczych. Wspieramy lekarzy nie. ...
 • TAXWAYS Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
  adres: 00-103 Warszawa, Królewska 18
  Taxways to grupa profesjonalistów w dziedzinie podatków i ekonomii. Nasza firma oferuje szeroko rozumiane usługi podatkowe, jednocześnie oferujemy także optymalizację podatkową. Jednak lista naszych ofert jest znacznie dłuższa, dlatego zapraszamy do zapoznania się z nią. Gwarantujemy, że nasze usługi będą zawsze na najwyższym poziomie. Usługi i produkty: - usługi korporacyjne - inwestycje i transakcje - doradztwo gospodarcze - planowanie podatkowe - Family Office
 • Amiro Sp. z o.o.
  adres: 05-090 Falenty Duże, Źródlana 40
  Wiele lat doświadczenia to rzecz, która charakteryzuje naszą firmę i dlatego też skorzystanie z usług naszej firmy to doskonały pomysł. Jesteśmy w stanie zająć się obsługą kadr i płac, prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów oraz wieloma innymi usługami. Gwarantujemy, że każdy kto nam zaufa będzie w pełni zadowolony.
 • Simple Office - Kubicka Halina
  adres: 63-600 Kępno, ul. Boh. Westerplatte 17
  Kompleksowa obsługa firm i osób fizycznych z zakresu księgowości (książka przychodów i rozchodów, kadry, magazyn itd) Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przygotowujemy dla Państwa oferty pod konkretne wymagania i oczekiwania. Wieloletnie doświadczenie w pełnej księgowości małych firm jak i dużych spółek czyni naszą firmę konkurencyjną.
 • Centrum Ekonomiczno Doradczo Rachunkowe Rachmaks
  adres: 90-954 Łódź, Kościuszki 59/61
  Rachmaks - Rachunkowość na Maksa! Kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowej firm, sporzadzania wniosków i biznesplanów unijnych, ubezpieczeń dla firm, budowy strategii marketingowych. Bezpłatnie doradzamy w wyborze formy prowadzenia działalności gospodarczej oraz procedury rejestracji firmy. Bez opłat doradzamy w zakresie możliwości pozyskania dotacji unijnych. Posiadamy Centryfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz. ...