Jesteś tutaj: Strona główna » Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe » Biuro Rachunkowe Andrzej Krzymowski
 
 

Biuro Rachunkowe Andrzej Krzymowski

Nasza firma powstała w 1997 roku w Międzyrzecu Podlaskim, jej założyciel i główny księgowy Andrzej Krzymowski przez wiele lat zajmował stanowisko głównego księgowego w dużych spółkach kapitałowych z kapitałem polskim i zagranicznym. Od tamtej pory nieustannie kształcimy się i rozwijamy swoje umiejętności by sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości i kadr zarówno małych działalności gospodarczych, spółek osobowych jak i dużych spółek kapitałowych podlegających corocznemu badaniu sprawozdania finansowego przez biegłego rewidenta. Posiadamy umiejętności potrzebne w obsłudze firm o różnym profilu działalności: produkcyjnej, handlowej, usługowej i mieszanej. Pracujemy dla przedsiębiorstw działających zarówno na rynku krajowym, rynkach UE jak i rynkach spoza UE, dla przedsiębiorstw eksportujących oraz importujących towary i usługi.

Dla naszych Klientów pracuje zespół dobrze wykwalifikowanych ludzi z dużym doświadczeniem w dziedzinie księgowości, finansów i kadr.

Szczegóły naszej oferty:

Ewidencja ryczałtowa:
- ewidencja przychodów
- sporządzanie deklaracji do US i wysyłka elektroniczna dokumentów
- rozliczenia z ZUS
- obsługa pracowników (kadry i płace)
- kontakty z urzędami, w szczególności z US i ZUS

Podatkowa książka przychodów i rozchodów:
- prowadzenie ewidencji operacji gospodarczych
- ewidencja środków trwałych
- ewidencja wyposażenia
- sporządzanie deklaracji do US i wysyłka elektroniczna dokumentów
- rozliczenia z ZUS
- obsługa pracowników (kadry i płace)
- kontakt z urzędami w szczególności z US i ZUS

Księgi rachunkowe (pełna księgowość):
- tworzenie polityki rachunkowości
- tworzenie zakładowego planu kont
- ewidencja operacji gospodarczych
- ewidencja środków trwałych
- sporządzanie sprawozdań finansowych
- sporządzanie sprawozdań do GUS
- sporządzanie deklaracji w zakresie podatku dochodowego (CIT), podatku od towarów i usług (VAT), podatku akcyzowego (AKC)
- obsługa pracowników (kadry i płace)
- kontakty z urzędami w szczególności z US i ZUS

Kadry i płace:
- dokumentacja kadrowo-płacowa
- sporządzanie listy płac
- wyliczanie składek ZUS i sporządzanie deklaracji do ZUS
- przygotowanie deklaracji do podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT-4, PIT-11)
- przekazywanie drogą elektroniczną deklaracji do ZUS

Usługi dodatkowe:
- pomoc przy zakładaniu firmy
- przygotowywanie przelewów
- możliwość odbioru dokumentów z siedziby firmy
- możliwość dojazdu do klienta
- analiza ekonomiczna przedsiębiorstwa
- analiza projektów inwestycyjnych
- przygotowanie biznesplanu
- pomoc przy organizowaniu obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Kościelna 2
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
51.984439, 22.7825979

Dane kontaktowe

telefon(y):
83 371-64-16
FAX:
83 371-64-16
kom:
601-969-108
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 69656).
Firmy lubelskie

 • MARKOWICZE SA Zakład Ceramiki Budowlanej
  adres: 23-414 Majdan Stary, Cegielnia-Markowicze 5
  branża: Prod. wyr. z pozostałych surowców niemetalicznych
  Producent pustaków i cegieł ceramicznych: MAX, U, K-3, DZ, ackerman i wentylacyjne. Technologia tradycyjna gwarantująca doskonałą jakość: odporność na uderzenia i nacisk, naturalną poryzację, paroprzepuszczalność, lekkość i łatwość budowania.
 • PPH ROZAMET Produkcja Siatek Metalowych
  adres: 23-400 Biłgoraj, Sól 431
  branża: Produkcja
  Firma ROZAMET działa na rynku od 1986 roku. Od początku zajmuje się produkcją siatek metalowych technicznych, tkanych z drutów i cięto-ciągnionych z blach. Siatki tkane produkujemy w przedziale oczek od 1.0 do 12.0 mm, siatki cięto ciągnione o wielkości oczek do 5 mm. Nasza produkcja obejmuje również siatki ślimakowe z drutów nierdzewnych.
 • Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z o.o.
  adres: 20-150 LUBLIN, ul. Ceramiczna 4
  branża: Okna
  Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i kompleksowej obsłudze związanej z montażem stolarki budowlanej z PCW, ALUMINIUM, ślusarka STALOWA i PRZECIWPOŻAROWA. Zapewniamy wysoki standard usług, konkurencyjne ceny, kompleksową obsługę związaną z montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oferowanych wyrobów.
 • Zakład Remontowo-Budowlany IZOMAL
  adres: 24-110 PUŁAWY, Al. 1000-lecia P.,P. 13
  branża: Budownictwo
  Zakład Remontowo-Budowlany "IZOMAL" w Puławach jest spółką cywilną, założoną w maju 1991r. Od początku swojego istnienia współpracuje z Zakładami Azotowymi Puławy, na terenie których mieści się jego siedziba. Realizuje inwestycje, modernizacje oraz remonty dla wielu zakładów na terenie całej Polski takich jak: "Kosmepol" Pruszków, Südzucker "Cukrownia" Strzyżów", "Michelin" Olsztyn.
 • Zakład Remontowo-Budowlany IZOMAL
  adres: 24-110 PUŁAWY, Al. 1000-lecia P.,P. 13
  branża: Budownictwo
  Zakład Remontowo-Budowlany "IZOMAL" w Puławach jest spółką cywilną, założoną w maju 1991r. Od początku swojego istnienia współpracuje z Zakładami Azotowymi Puławy, na terenie których mieści się jego siedziba. Realizuje inwestycje, modernizacje oraz remonty dla wielu zakładów na terenie całej Polski takich jak: "Kosmepol" Pruszków, Südzucker "Cukrownia" Strzyżów", "Michelin" Olsztyn.

Firmy z branży Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe

 • Biuro Rachunkowe GRAF Danuta Ostrowska
  adres: 42-620 Nakło śląskie, ul. Powstańców 2c/8
  Specjalnością firmy jest dojazd do klienta. Koniec z terminowym dostarczaniem wymaganych dokumentów do biura. W ofercie pełen zakres usług z zakresu księgowości. Zajmujemy się również pisaniem wniosków o dotacje. Profesjonalizm, miła współpraca, rzetelne podejście do każdego klienta.
 • Magner - Biuro Rachunkowe
  adres: 65-463 Zielona Góra, ul. Fabryczna 23A
  Biuro Rachunkowe w Zielonej Górze. Firma oferuje usługi w zakresie prowadzenia księgowości w postaci: księgi handlowej, ryczałtu, karty podatkowej, książki przychodów i rozchodów. Kompleksowa oferta obejmuje m.in. prowadzenie rejestrów VAT, prowadzenia ewidencji środków trwałych, cykliczne określanie zobowiązań podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych. Wykonujemy dokumentację dla Urzędu Skarbowego, ZUS, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, GUS. Magner oferuje. ...
 • RT TAX
  adres: 81-382 Gdynia, Al. Piłsudskiego 50/11
  Firma RT Tax założona w 2000 roku jest jednym z liderów na świecie pośród firm zajmujących się zwrotem podatku z zagranicy. W ciągu 13-letniej działalności wyspecjalizowaliśmy się w rozliczeniach nadpłat podatku dochodowego z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Holandii, Niemiec, USA oraz Kanady. ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY Oferujemy zwrot podatku z UK, Irlandii, Holandii, Niemiec, Norwegii, USA, Kanady oraz Australii i Nowej Zelandii. • brak ukrytych kosztów • wysoki. ...
 • Libri Biuro Księgowe
  adres: 03-289 Warszawa, Kąty Grodziskie 111s/9c
  Posiadamy przyjemność opisać Państwu nasze profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej rachunkowości. Warto wybrać właśnie nas, bowiem mamy tak pokaźną doświadczenie i wiedzę, że poradzimy sobie z każdym księgowym wyzwaniem, z jakim firma ma do czynienia. Obowiązujące przepisy w zakresie podatku mamy w jednym palcu - właśnie dlatego korzystając z naszych usług każdy zyskuje gwarancję obsługi księgowej na wysokim poziomie. Libri Biuro Rachunkowe to pomiędzy. ...
 • Biuro Rachunkowe Warszawa Ursus Piaseczno Marchlik sc
  adres: 02-495 Warszawa, ul. Konińska 9/3
  Marchlik sc Biuro Rachunkowe działa na rynku usług księgowych od 2004 roku, posiadamy Licencje Ministerstwa Finansów i ubezpieczenie OC oraz wieloletnie doświadczenie na stanowisku Główny Księgowy. Firma Marchlik sc to firma rodzinna, a właścicielami są Wanda Marchlik oraz Anna Marchlik. Biuro Rachunkowe posiada siedzibę główną w Ursusie na ul. Konińskiej 9/3 tel. +48 502 586 015 e-mail: biuro.marchlik@ksiegowi.waw.pl strona www.ksiegowi.waw.pl Nasi Klienci mają zapewnioną. ...