Jesteś tutaj: Strona główna » Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe » AM EXPERT Biuro Rachunkowe
 
 

AM EXPERT Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe AM EXPERT - profesjonalne prowadzenie księgowości Państwa firmy.
Oferujemy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Obsługa JPK.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Mikołaja Reja 13/15 pok. 708
miasto:
81-874 Sopot
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
+48794725913
kom:
+48794725913
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 90825).
Firmy pomorskie

 • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe STOREX Sp. z o.o.
  adres: 81-601 GDYNIA, ul. Prostokątna 4
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  STOREX jako najbardziej doświadczona na rynku polskim firma zajmująca się produktami firmy Perkins Engines Company Limited prowadzi sprzedaż tylko i wyłącznie oryginalnych zamiennych części Perkins. W ofercie posiadamy m. in. następujące części zamienne: Tłoki i pierścienie Tuleje cylindrowe Panewki Zawory Uszczelki i uszczelnienia Rozruszniki Alternatory Pompy wtryskowe i podające Turbosprężarki Elementy eksploatacyjne takie. ...
 • MACBIT Sp.J.
  adres: 83-200 STAROGARD GDAŃSKI, ul. Chojnicka 23
  branża: Komputery, oprogramowanie, akcesoria
  Działająca juz 20lat Firma MACBIT oferuje Państwu łatwy dostęp do najnowszych technologii i innowacji pojawiających się na naszym rynku. Umożliwiamy szeroki wybór, świetny kontakt i szybką realizację zamówienia. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem. Cała nasza załoga jest do Państwa dyspozycji. zajmujemy się: - Sprzedażą serwisem i naprawą komputerów, notebooków, laptopów, drukarek, monitorów, zasilaczy UPS, i innego sprzętu komputerowego - Sprzedażą serwisem. ...
 • COLMEC Sp. z o.o.
  adres: 83-121 RUDNO, ul. Przemysłowa 5
  branża: Prod. wyr. z gumy i tworzyw sztucznych
  Kompleksowa obsługa w zakresie gospodarki ogumienia i serwisu. Sprzedaż i bieżnikowanie opon, wyważarki, montażownice, ciężarkii materiały reperacyjne. Wyłączny dystrybutor marki KUMHO w Polsce.
 • translacje.com
  adres: 83-400 Kościerzyna, Kopernika 35
  branża: Szkoły językowe
  Translacje.com to zespół świadczący usługi najwyższej jakości w dziedzinie tłumaczeń nie przysięgłych jak i kursów języka angielskiego. Nasza firma do każdego z klientów podchodzi w sposób indywidualny by uzyskać produkt najwyższej jakości w możliwie najkorzystniejszej dla zamawiającego cenie.
 • POSTERO Sp. z o.o.
  adres: 81-873 Sopot, ul. Wyspiańskiego 10
  branża: Edukacja
  Firma Postero powstała w 1997 roku, by w nowoczesny sposób szkolić, integrować i motywować zespoły pracowników. Naszą ofertę kierujemy do pojedynczych firm, bądź grup biznesowych współpracujących ze sobą. Służymy pomocą firmom dbającym o systematyczny rozwój i usprawnianie organizacji pracy, jak i zmieniającym swoją strukturę organizacyjną.

Firmy z branży Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe

 • Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa
  adres: 90-043 Łódź, Targowa 35
  Nowoczesne biuro rachunkowe zajmujące się świadczeniem wysokiej klasy usług księgowych, rozliczeń kadrowo-płacowych, usług raportowania z systemu księgowego i sprawozdawczości. łączymy wiedzę, doświadczenie i najnowsze rozwiązania w zakresie IT w celu sprostania nawet najwyższym wymaganiom naszych kontrahentów. nasi kliencki cenią nas za wysoki standard usług w przystępnej cenie.
 • Tax-Pol
  adres: 50-541 Wrocław (dolnośląskie), al. Armii Krajowej 14a/2
  Działalność w zakresie zwrotu podatków rozpoczęliśmy w 2001 roku. Firma rozrasta się szybko i sprawnie a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz szerokie kontakty z zagranicznymi Urzędami Skarbowymi są gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług i pozwala na dalszy, dynamiczny rozwój.
 • BILLS Biuro Rachunkowe Anna Dobrolińska
  adres: 00-204 Warszawa, Słomińskiego 1 lok.5
  Jesteśmy podmiotem uprawnionym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych . Świadczymy kompleksową obsługę księgową oraz obsługę kadrowo-płacową. Nasze biuro zajmuje się obsługą podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej : jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki jawne, spółki komandytowe, spółki z o.o, stowarzyszenia i fundacje, wspólnoty mieszkaniowe. Kompleksowa oferta jaką chcemy Państwu zaproponować polega. ...
 • INKAM Biuro rachunkowe
  adres: 20-731 Lublin, ul. Poznańska 71
  INKAM to biuro znajdujące się przy ul. Poznańskiej 71 w Lublinie. Nasi pracownicy mają dużą praktykę w prowadzeniu ksiąg handlowych, prowadzeniu księgowości i obsłudze kadr i płac. Robimy także fachowe projekty rozbudowy i przeprowadzamy inwentaryzacje. Nasze biuro to świetni eksperci, którzy troszczą się o zadowolenie klienta. Nasz numer telefonu to 500-128-367.
 • Biuro Rachunkowe "Perfekt" Marzena Radlak
  adres: 05-120 Legionowo, Sadowa
  Biuro rachunkowe "Perfekt" Marzena Radlakpoprowadzi: > księgi handlowe, > książki przychodów i rozchodów, > kadry, > płace. Oferowane usługi obejmują również sporządzanie: > bilansu, > deklaracji, > analiz, > umów, > regulaminów, > budżetu, > rozliczeń, > inne. Proponujemy również dodatkowe usługi: > informatyczne, > ubezpieczeniowe, pośrednictwo kredytowe. Zatrudniamy tylko bardzo dobrych pracowników. ...