Jesteś tutaj: Strona główna » Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe » Aditio S.C.
 
 

Aditio S.C.

Jesteśmy firmą, która prowadzi kompleksowe usługi z zakresu księgowości i rachunkowości dla firm i osób indywidualnych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach księgowości. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy cztery warianty oferty. Od najbardziej podstawowych usług aż po kompleksowe z poradami prawniczymi włącznie. Serdecznie zapraszamy!

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Sienkiewicza 14
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
600292034
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 77432).
Firmy śląskie

 • FORMES Sp. z o.o.
  adres: 42-274 KONOPISKA, ul. Spółdzielcza 2
  branża: Prod. wyr. z gumy i tworzyw sztucznych
  Formes - akcesoria łazienkowe i wyposażenie łazienek - producent. Meble łazienkowe, baterie łazienkowe, dozowniki do mydła, maty brodzikowe, dywaniki łazienkowe, lustra łazienkowe, dodatki do łazienkowe. Przetwórstwo tworzyw sztucznych.
 • Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne TELVIS Sp. z o.o.
  adres: 40-186 Katowice, ul. Karoliny 4
  branża: Telefoniczny sprzęt, centrale
  Firma Telvis od ponad dwudziestu lat oferuje najwyższej jakości urządzenia i systemy łączności telefonicznej oraz alarmowo-rozgłoszeniowej w wykonaniu przemysłowym dla stref zagrożeń grupy I - kategorii M1 i grupy II - kategorii 1. Nasze wszystkie urządzenia posiadają stosowne certyfikaty w zakresie spełnienia dyrektyw ATEX 100A i EMC Unii Europejskiej co upoważnia do stosowania znaku CE. Oprócz najwyższej jakości urządzeń zapewniamy pełną współpracę w zakresie. ...
 • DOM DLA KAŻDEGO Irena Głąb
  adres: 43-512 Kaniów, ul. Batalionów Chłopskich 45
  branża: Budownictwo
  Głównym polem działalności zakładu DomDlaKażdego jest budowa nowoczesnych domów jednorodzinnych. Dzięki zapewniającym małe zużycie prądu i gazu technologiom obiekty te można określić jako wysoce energooszczędne. Oprócz stawiania domów firma oferuje wytwarzane z naturalnego drewna drzwi wejściowe. Działa na obszarze Bielska-Białej i całego Śląska.
 • LASEL Sp. z o.o.
  adres: 44-203 RYBNIK, ul. Mikołowska 77
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Firma lasel jest regionalnym przedstawicielem Husqvqrna, Karcher, Honda, Kubota. Posiada autoryzowany serwis gwarancyjny produktów w/w firm. Ponaddto specjalizuje się w dostawach maszyn komunalnych do pielegnacji terenów zielonych, techniki kompostowania, odsnieżania i utrzymania dróg. Firma Lasel jest znaczącym eksporterem drewna i wyrobów drewnianych.
 • Sendor Training Sp. z o.o.
  adres: 40-534 Katowice, Zimorodków, 1/4
  branża: Szkolenia, kursy
  Sendor Training to firma działająca w branży doradztwa personalnego. Nasze kursy i szkolenia menedżerskie przeprowadzamy na terenie całego kraju. W naszej firmie pracują doświadczeni trenerzy personalni, którzy miedzy innymi przeprowadzają szkolenia biznesowe, określają potencjał i kompetencję pracowników, a także pomagają w rozwoju osobistym.

Firmy z branży Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe

 • BRK Bilans Sp.z o.o.
  adres: 00-155 Warszawa, Karmelicka 11/33
  Biuro rachunkowe BRK Bilans Sp. z o.o. proponuje szeroki wachlarz usług z dziedziny szeroko rozumianej księgowości. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze fundacji i organizacji pozarządowych. W ramach realizowanych usług proponujemy pełną księgowość, w tym m.in. tworzenie polityki rachunkowości, ewidencję zdarzeń księgowych, ewidencję wyposażenia, miesięczne deklaracje. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę kadrowo-płacową. Ceny. ...
 • ABC Audit
  adres: 61-770 Poznań, Paderewskiego 6/11
  Przedsiębiorstwo pod nazwą ABC Audit Sp. z o.o. - naszą domeną jest doradztwo podatkowe oraz przeprowadzanie audytów podatkowych we firmie. Prócz ww usług preferujemy również: -wycenę firmy -badanie bilansu -usługi księgowo-kadrowe. Zapraszamy serdecznie do naszego biura 7 dni w tygodniu.
 • Pioniew Service Dorota Chudzik
  adres: 05-092 Łomianki, Rolnicza 140
  Jesteśmy profesjonalnym i nowoczesnym biurem rachunkowym, oferującym pełną obsługę księgową dla firm. Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany. W podstawowej ofercie biura znajduję się prowadzenie księgowości, obsługi płacowej, prowadzenie kadr oraz usługi doradztwa. Biuro pracuje na nowoczesnych systemach umożliwiających dostęp do danych klienta online.
 • PETER GREEN - biuro rachunkowe, Otwock
  adres: 05-400 Otwock, Andriollego 34/14
  Nasze biuro rachunkowe, PETER GREEN znajduje się w województwie mazowieckim w Otwocku i specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług księgowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – oferujemy księgowość zarówno w uproszczonej, jak i pełnej wersji. Zadbamy o to, aby dokumentacja Twojego przedsiębiorstwa była wolna od jakichkolwiek wad!
 • Biuro Rachunkowe RENDOR Sp. z o.o.
  adres: 02-480 Warszawa, ul.Łamana 14/25
  Kompleksowa obsługa księgowa, kadrowo-płacowa - dla firm; rozliczenia podatkowe, zwrot VAT w budownictwie mieszkaniowym - dla osób fizycznych. Posiadamy certyfikat Ministra Finansów, uprawniający nasze biuro rachunkowe do świadczenia usług księgowych oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu ich prowadzenia. Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych klientów. Powierzenie nam obsługi księgowej oraz płacowo-kadrowej przynosi wymierne oszczędności finansowe,. ...