Kontakt z firmą Biuro Rachunkowe LIBRI

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą Biuro Rachunkowe LIBRI , prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
Biuro Rachunkowe LIBRI
Miasto:
03-289 Warszawa
Adres:
Kąty Grodziskie 111/9c
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy mazowieckie

 • PHUP STS Cezary Suchecki
  adres: 05-140 SEROCK, ul. 3-go Maja 22
  branża: Weterynaria
  Hurtownia weterynaryjna STS powstała w 1992 roku w Serocku. Działalność firmy rozpoczął dr Stanisław Suchecki a obecnie powadzeniem firmy zajmuje się Cezary Suchecki. Firma zajmuje się sprzedażą leków weterynaryjnych, sprzętu weterynaryjnego, dodatków paszowych, karm dla psów i kotów, oraz wszelkich produktów przeznaczonych do pielęgnacji zwierząt. Zapewniamy korzystne warunki zakupu, terminowe dostawy oraz własny transport. Obsługą naszych klientów zajmuje się. ...
 • Oklejaniesamochodow.com
  adres: 05-200 Wołomin, Żytnia 1
  branża: Motoryzacja, akcesoria, usługi motoryzacyjne
  Zajmujemy sie olkejaniem samochodów; zabezpieczeniem, ochroną lakieru; zmianą koloru auta; reklmą na samochodach dostawczych i osobowych. Szeroki wybur foli wylewanych: folie matowe, z połyskiem, faktury carbon 3D, kameleony oraz bezbarwne.
 • Przedsiębiorstwo Chemiczne CHEMAN SA
  adres: 01-378 Warszawa, ul. Połczyńska 10
  branża: Chemia
  Jesteśmy polskim dystrybutorem surowców chemicznych i odczynników. Zapewniając europejskie standardy przekonaliśmy ponad 1700 partnerów handlowych do stałej współpracy. Od ponad 10 lat działamy w oparciu o wdrożony system ISO. Zapewniamy bazę magazynowa optymalnie dostosowaną do potrzeb Klientów spełniającą wszelkie wymogi w obrocie surowcami chemicznymi będącymi w naszej ofercie. Naszym Klientom służą swoją wiedzą i doświadczeniem wykwalifikowani pracownicy. ...
 • Blue-Net
  adres: 05-822 Milanówek, Marii Konopnickiej 51
  branża: Odzież sportowa
  Hurtownia odzieży sportowej renomowanych marek takich jak Adidas, Puma, Nike i inne. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu na rynku zagranicznym (głównie Wielka Brytania) końcówek kolekcji, atrakcyjnych zarówno cenowo jak i asortymentowo.
 • PORR (POLSKA) S.A.
  adres: 01-531 WARSZAWA, ul. Wybrzeże Gdyńskie 6A
  branża: Budownictwo 2
  Generalne Wykonawstwo obiektów i działalność deweloperska

Firmy z branży Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe

 • Biuro Rachunkowe MEGTAX
  adres: 42-200 Częstochowa, ul. Rzeźnicka 8
  Biuro rachunkowe Megtax mieszczące się przy ul. Rzeźnickiej 8 w Częstochowie to grupa specjalistów trudniących się księgowością i sporządzaniem list płac. Obsługujemy zarówno duże, jak i mniejsze spółki – każdy znajdzie u nas natychmiastową pomoc. Profesjonalnie sporządzimy deklaracje, zatroszczymy się o księgi rachunkowe i pomożemy przy sporządzaniu zaświadczeń. Kontakt telefoniczny pod numerem: 609 367 020.
 • Accounting & Tax Services biuro rachunkowe
  adres: 02-777 Warszawa, KEN 94 LOK. 141
  Accounting & Tax Services biuro rachunkowe jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Oferta naszego biura skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych, stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych. Misją firmy ATS jest kompleksowe i odpowiedzialne wspieranie Klientów.
 • BIURO RACHUNKOWE ROYAL-PROFIT Rafał Żmija
  adres: 32-600 Oświęcim, Unii Europejskiej 10
  Royal-Profit proponuje swoim klientom szereg usług księgowych. Prowadzone przez Rafała Żmiję, świadczy usługi z księgowości oraz kadr i płac. Ofertę kierujemy do firm, które szukają oszczędności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Na zlecenie klientów prowadzimy księgi rachunkowe, ewidencję VAT, karty podatkowe oraz inne.
 • Rendor Kadry i Płace dla Twojej Firmy
  adres: 02-473 Warszawa, ul.Popularna 36/1
  Licencjonowane Biuro Rachunkowe Rendor funkcjonujące na rynku od 2002 roku. To wszechstronne i fachowe usługi w obrębie rachunkowości w Warszawie. Jeżeli wymagasz pomocy w prowadzeniu swojej firmy, w tym miejscu czekają na Ciebie fachowcy! Rendor ma praktykę w prowadzeniu pełnej rachunkowości dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek jawnych, spółek cywilnych i osób fizycznych świadczących działalność gospodarczą. Korzystając z pomocy biura, interesanci. ...
 • MBM Sp. z o.o
  adres: 03-906 Warszawa, ul. Francuska 8 lok. 4
  Zespół MBM Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, wykonuje profesjonalne usługi księgowe w dzielnicy praga południe. Zakres działalności zapoczątkowaliśmy od obsługi kadr i płac. Aktualnie biuro rachunkowe MBM specjalizuje się również w zapewnianiu poniższych usług: rzetelna rachunkowość praga południe, solidne usługi księgowe gocław. W ramach naszych kompetencji leży również obsługa spółek z o.o., czyli pełna rachunkowość. Biuro rachunkowe warszawa praga południe. ...