Jesteś tutaj: Strona główna » Biura podróży » ADRIATYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 
 

ADRIATYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane adresowe firmy

adres:
UL. PUŁAWSKA 182
miasto:
02-670 WARSZAWA
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.1815908, 21.0216246

Dane kontaktowe

telefon(y):
(22) 549 80 20
FAX:
(22) 244 80 50
kom:
703 103 222
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 572).
Firmy mazowieckie

 • CASH & CARRY CIECHANÓW
  adres: 06-400 CIECHANÓW, ul. Śmiecińska 17
  branża: Hurtownie
  Firma prowadzi hurtową sprzedaż artykułów spożywczych na rynku lokalnym. Sprzedajemy głównie: - słodycze, - napoje, - cukier, - mąkę, - makarony, - kawę, - herbatę - koncentraty, - konserwy, - przetwory owocowo-warzywne - oprócz alkoholi, papierosów, chemii, mięsa, wędlin, warzyw, owoców i nabiału. Posiadamy w ofercie około 3 tys. pozycji asortymentowych. Prowadzimy sprzedaż w systemie samoobsługowym na powierzchni około 1000m2, jak i. ...
 • Suknie Ślubne Julia Gastoł
  adres: 05-091 Ząbki, 11 Listopada 51
  branża: Odzież damska
  W Ząbkach koło Warszawy mieści się bogato zaopatrzona Pracownia Sukien Ślubnych i Komunijnych, którą prowadzi Julia Gastoł. Atelier sukien ślubnych oferuje tylko modne kreacje z ostatniego sezonu, wiele fasonów, przymiarki, profesjonalne poprawki. W ofercie suknie dla druhny, dla gości weselnych jak również suknie komunijne. Piękne dodatki, fachowe doradztwo.
 • LIDEX Sp. z o.o.
  adres: 04-602 WARSZAWA, ul. Sejmikowa 8
  branża: Tłumaczenia
  LIDEX to lider polskiego rynku usług komunikacji językowej od 1989 roku. W naszej ofercie: *tłumaczenia pisemne, *tłumaczenia ustne, *językowa i techniczna obsługa konferencji i eventów i wszelkich imprez międzynarodowych lub firmowych, *usługi filmowe i graficzne, wzbogacające wykonywane przez nas tłumaczenia i obsługę konferencji * oraz inne usługi towarzyszące i związane z wyżej wymienionymi.
 • WSZELAKI Software
  adres: 00-120 WARSZAWA, Złota 59
  branża: Informatyka
  Specjalizujemy się w projektach, które integrują rozwiązania producentów komercyjnych z rozwiązaniami Open Source dystrybuowanymi na zasadach otwartego kodu źródłowego. To podejście pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Nieustająco rozwijamy się i korzystamy z wiedzy zdobytej w trakcie prac z naszymi długoletnimi partnerami biznesowymi. Zaufały nam małe firmy jak również duże korporacje. Swoją działalnością obejmujemy również. ...
 • LIDEX Sp. z o.o.
  adres: 04-602 WARSZAWA, ul. Sejmikowa 8
  branża: Tłumaczenia
  LIDEX to lider polskiego rynku usług komunikacji językowej od 1989 roku. W naszej ofercie: *tłumaczenia pisemne, *tłumaczenia ustne, *językowa i techniczna obsługa konferencji i eventów i wszelkich imprez międzynarodowych lub firmowych, *usługi filmowe i graficzne, wzbogacające wykonywane przez nas tłumaczenia i obsługę konferencji * oraz inne usługi towarzyszące i związane z wyżej wymienionymi.

Firmy z branży Biura podróży

 • Biuro Podróży Margo Travel
  adres: 50-349 Wrocław, Sienkiewicza 73/1
  Nasze biuro jest koncesjonowanym biurem podróży. Zostało wpisane do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Dolnośląskiego pod numerem: 290. Spełnia wszelkie wymogi ustawy o turystyce oraz posiada ubezpieczenie OC w Signal Iduna TU SA. Figurujemy również w Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych prowadzonej przez Centrum Informacji Gospodarczej Ministerstwa Gospodarki. Ewidencja jest jawna i znajduje się na stronie internetowej:. ...
 • Laurico Sp. z o.o.
  adres: 31-044 Kraków, ul. Grodzka 52
  Zwiedzanie Krakowa nigdy nie było aż takie proste. Tylko z nami możesz poznać Kraków na różne sposoby. Chcemy jak najlepiej dostosować się do potrzeb wszystkich, którzy pragną odwiedzić to piękne i tajemnicze miasto. Organizujemy wycieczki piesze, jak i w pojazdach elektrycznych. Zabierz się za zwiedzanie Krakowa z profesjonalistami. Z naszymi przewodnikami poznasz nie tylko sam Kraków, ale również okolice.
 • Solaris Travel Biuro Usług Turystycznych Przemysław Jadczak
  adres: 42-100 Kłobuck, Szkolna
  Biuro Podróży oraz Sklep Turystyczny. wycieczki - 120.000 ofert bilety lotnicze - 500 linii hotele - 220.000 obiektów domy wakacyjne - 46.000 ofert Walizki, przewodniki, mapy, plecaki, namioty, śpiwory.
 • Move it!
  adres: 30-348 Kraków, ul. Drukarska 3/38
  Jeśli szukasz dobrego wyjazdu to serdecznie polecamy profesjonalne usługi firmy Move it!, która realizuje wyjazdy związane z różnorodną aktywnością fizyczną. Na naszych turnusach nie będziesz się w ogóle nudzić, a masa atrakcji gwarantowana. W szerokiej ofercie firmy można znaleźć obozy narciarskie,wyjazdy integracyjne, wyjazdy w góry. Zapraszamy na oficjalną stronę internetową, gdzie znajdą Państwo szczegółową ofertę, wraz z cennikiem i terminem wyjazdów.
 • aEXPRESS A.Kwiatkowski
  adres: 07-410 Ostrołęka, Gocłowskiego 8A
  Od 1995 r jesteśmy lokalnym liderem branży turystycznej. Jako jedyni w regionie, posiadamy w swojej ofercie sprzedaż internetową biletów i wycieczek. Dbając o Państwa wygodę i licząc się z sugestiami Klientów, umożliwiliśmy także rezerwację telefoniczną i e-mail. Nasza działalność opiera się na organizacji i sprzedaży imprez turystycznych- indywidualnych i grupowych (wczasy, wycieczki, zwiedzanie, narty, spływy, obozy, kolonie, zielone szkoły, pielgrzymki. Zajmujemy. ...