Jesteś tutaj: Strona główna » Biura ogłoszeń » Praca.pl Sp. z o.o.
 
 

Praca.pl Sp. z o.o.

Praca.pl to portal z ogłoszeniami o pracy - codziennie dodawane są aktualne oferty pracy z całej Polski, z różnych branż. Portal oferuje również porady dotyczące szukania pracy i wskazówki dla pracowników oraz pracodawców w rozbudowanej sekcji poradników. Korzystając z portalu Praca.pl można też znaleźć pracę za granicą.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Bolesława Prusa 2
miasto:
00-493 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(+48) (22) 567 16 00
FAX:
(+48) (22) 567 16 66
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 95086).
Firmy mazowieckie

 • Diesel Centrum-Polska Sp. z o.o.
  adres: 02-255 WARSZAWA, ul. Krakowiaków 55
  branża: Sprzedaż, obsługa i naprawy poj. mech., sprzedaż detal. paliw do poj. samoch.
  Firma DIESEL CENTRUM-POLSKA rozpoczęła działalność w 1997 roku. Specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych aparatury wtryskowej silników Diesla, wyposażania warsztatów serwisowych, doradztwie technicznym i szkoleniach z zakresu nowoczesnych układów wtryskowych. DIESEL CENTRUM-POLSKA współpracuje z polskimi i zagranicznymi producentami części zamiennych wtryskiwaczy i pomp wtryskowych, w tym jako przedstawiciel handlowy z największym w Polsce producentem. ...
 • FINDER S.A.
  adres: 04-175 WARSZAWA, ul. Ostrobramska 79
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Finder jest operatorem systemu lokalizacji i monitoringu, wspomagającego zarządzanie pracownikami w terenie i flotami pojazdów. Od wielu lat firma jest liderem rynku i najszybciej rozwijającym się przedsiębiorstwem w swojej branży. W chwili obecnej z naszych usług, korzysta ponad tysiąc firm, a liczba przyłączonych do systemu pojazdów w niedługim czasie przekroczy 20 tysięcy. Każdego dnia do systemu trafia ok. 1,5 mln rekordów danych przesyłanych z pojazdów naszych Klientów.. ...
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"
 • 7 Peak
  adres: 01-683 Warszawa, ul. Pelplińska 21
  branża: Reklama i marketing
  7peak oferuje kompleksową obsługę w zakresie promocji Klientów oraz produktów. Agencja posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu wizerunku, działaniach marketingowych oraz prowadzeniu promocji w Internecie. - Doradztwo marketingowe - Kreacja - Budowanie wizerunku - Strategie i realizacja działań PR (także w Internecie) - Produkcja stron www - Opieka redakcyjna nad stronami www - E-commerce
 • Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
  adres: 02-135 WARSZAWA, ul. Iłżecka 24
  branża: Medycyna
  Firma Johnson & Johnson Poland jest obecna w Polsce od 1990 r. Dzieli się na sektor profesjonalnego sprzętu medycznego i diagnostyki oraz sektor kosmetyków i leków OTC. Zespół ds. opieki medycznej skupia marki: Advanced Sterylization Products, Cordis, DePuy , Ethicon , Ethicon Endo-Surgery , LifeScan, Ortho Clinical Diagnostics, Vision Care. W ramach tego obszaru skupiamy się na udoskonalaniu technologii, rozwiązań i usług wykorzystywanych do opieki nad pacjentem.

Firmy z branży Biura ogłoszeń

 • ACCORD TEMPJOBS
  adres: 00-845 WARSZAWA, UL. ŁUCKA 18 lok.98
  Jako profesjonalna firma na pewno wdrożyliście już Państwo najnowsze technologie, aby ułatwiły i przyspieszyły procesy biznesowe w Waszej firmie: palmtop, laptop, strona WWW, komputery, oprogramowanie, e-mail, voice mail, narzędzia do pracy w wirtualnym świecie, mając na celu jedno: tak zorganizować sobie czas żeby miał przełożenie na zysk. Prawdopodobnie spędziliście też mnóstwo czasu, żeby doskonale opanować te wszystkie narzędzia i żeby były one stale na najwyższym. ...
 • Grupa BIZNES POLSKA Wnorowski i wspólnicy spółka jawna
  adres: 18-200 Wysokie Mazowieckie, Kościelna 44
  Chcesz zyskać dostęp do zawsze aktualnych ogłoszeń o przetargach? Skorzystaj z naszej intuicyjnej wyszukiwarki przetargów. Miej dostęp do najświeższych zleceń w Twojej okolicy lub lokalizacji którą jesteś zainteresowany. Zobacz jakie to proste! Możesz również założyć konto i sam będziesz dodawać przetargi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą wyszukiwarką!
 • Xero for free s.c.
  adres: 31-615 Kraków, os złotego wieku 6
  XERO FOR FREE jest firmą specjalizującą się w realizowaniu kampanii reklamowych za pośrednictwem bezpłatnych punktów ksero. Ta innowacyjna forma reklamy pozwala precyzyjnie i tanio dotrzeć do zdefiniowanej grupy odbiorców. Duży zasięg i częstotliwość sprzedawanych przez nas powierzchni reklamowych gwarantuje wysoką skuteczność Państwa reklam, co w oczywisty sposób przekłada się na większe zyski Państwa firmy.
 • Xero for free s.c.
  adres: 31-615 Kraków, os złotego wieku 6
  XERO FOR FREE jest firmą specjalizującą się w realizowaniu kampanii reklamowych za pośrednictwem bezpłatnych punktów ksero. Ta innowacyjna forma reklamy pozwala precyzyjnie i tanio dotrzeć do zdefiniowanej grupy odbiorców. Duży zasięg i częstotliwość sprzedawanych przez nas powierzchni reklamowych gwarantuje wysoką skuteczność Państwa reklam, co w oczywisty sposób przekłada się na większe zyski Państwa firmy.
 • SUNpress Paweł Łebkowski
  adres: 53-431 Wrocław, Pl. Pereca 3
  W naszej ofercie znajdą Państwo: Pieczątki firmowe, imienne, kieszonkowe, z logo. Duży wybór automatów stemplarskich. Dziś zamawiasz, dziś odbierasz. Biuro Ogłoszeń Prasowych. Ogłoszenia w prasie ogólnopolskiej i regionalnej. Ponad 40 tytułów prasowych, m.in. Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, gazety grupy Polskapresse i Media Regionalne. Wizytówki - druk cyfrowy i offsetowy. Wysoka jakość, niskie ceny, szybka realizacja.