Infobrokering

Jesteśmy pasjonatami pozyskiwania informacji!

Od 2004 roku zajmujemy się sprzedażą biznesowych baz danych firm oraz marketingowych rozwiązań dla biznesu. Zaufało nam dotąd ponad 8000 klientów, wśród których znalazły się zarówno firmy małe, średnie, jak i duże, międzynarodowe koncerny. Cieszymy się z ich sukcesów, jakie wspólnie udało się wypracować, czego dowodzą przesyłane nam referencje.

U nas wszystko staje się możliwe.

Dysponujemy potężnymi bazami ponad 30 milionów polskich i zagranicznych firm, ale wciąż mamy apetyt na więcej! Umożliwiamy wyselekcjonowanie konkretnej grupy potencjalnych partnerów i klientów, a nasi specjaliści wyszukają kontakty, uwzględniając nawet najtrudniejsze kryteria. Sprawdź nasze historie klientów i zobacz, co możemy dla Ciebie i Twojej firmy zrobić. Dodatkowo przeprowadzamy kompleksowe kampanie e-mailingowe i pomagamy nawiązywać relacje biznesowe, także poza granicami kraju!

Poprzeczki stawiamy sobie coraz wyżej.

Wielokrotnie zostaliśmy obdarzeni zaufaniem beneficjentów programów unijnych oraz instytucji państwowych oraz środowiska naukowego. Cieszymy się z uznania naszych klientów, ale nie pozwalamy sobie na odpoczynek. Dlatego każdego dnia pozyskujemy nowe informacje i nawiązujemy kolejne kontakty. Nasz zespół to grupa entuzjastycznych profesjonalistów, a są wśród nich specjaliści z różnych dziedzin m.in.: IT, zarządzania informacją, analizy rynku, marketingu, czy grafiki.

Misja

Jako specjaliści od pozyskiwania kontaktów biznesowych dostarczamy naszym klientom dane, które pozwalają im rozwijać ich biznes przy pomocy dedykowanych i spersonalizowanych biznesowy baz danych. Wierzymy w skuteczność tego precyzyjnego modelu sprzedażowego, dlatego nasze działania zawsze są skoncentrowane na kliencie i jego grupach docelowych. Dzięki naszej ofercie przedsiębiorcy dostrzegają, że spersonalizowane i precyzyjne działania z zakresu marketingu i sprzedaży to słuszny kierunek w stronę rozwoju ich biznesów.

Wizja

Wierzymy, że któregoś dnia będziemy w stanie zaoferować swoim klientom dostarczenie każdego kontaktu biznesowego jakiego sobie tylko zażyczą.

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Kazimierza Porębskiego 66/11
miasto:
80-180 Gdańsk
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 72357).
Firmy pomorskie

 • Multibiżuteria- Salon Jubilerski
  adres: 82-200 MALBORK, SIENKIEWICZA 15/6
  branża: Wyroby jubilerskie
  Multi Biżuteria to marka, która powstała z pasji do piękna! Jak sama nazwa wskazuje oferuje różnorodność wzorów. Firma Multi Biżuteria powstała w 2018 roku. Aktualnie posiada salony w Malborku i Kwidzynie. Nasz cel jest prosty. Oferować modną oraz jakościowo równą prestiżowym markom bizuterię. Udowadniamy, że na luksus pozwolić sobie może każdy.
 • POSTERO Sp. z o.o.
  adres: 81-873 Sopot, ul. Wyspiańskiego 10
  branża: Edukacja
  Firma Postero powstała w 1997 roku, by w nowoczesny sposób szkolić, integrować i motywować zespoły pracowników. Naszą ofertę kierujemy do pojedynczych firm, bądź grup biznesowych współpracujących ze sobą. Służymy pomocą firmom dbającym o systematyczny rozwój i usprawnianie organizacji pracy, jak i zmieniającym swoją strukturę organizacyjną.
 • Zakład Usług Antykorozyjnych KOREKO Wiesława Ewa Rabuszko
  adres: 80-126 GDAŃSK, ul. Piekarnicza 26 bud.12
  branża: Antykorozyjne roboty, zabezpieczenia
  KOREKO ZAKŁAD USŁUG ANTYKOROZYJNYCH WIESŁAWA EWA RABUSZKO oferuje kompleksowe usługi z zakresu ochrony katodowej podziemnej infrastruktury technicznej w tym : - zbiorników paliwowych, - zbiorników LPG, - zbiorników magazynowych paliw płynnych, - rurociągów dla wszystkich typów mediów. Na życzenie Inwestora, Firma nasza wyposaża instalacje ochrony katodowej anodami magnezowymi w elektroniczny układ sygnalizacji stanu jej pracy. Wykonujemy także wszystkie prace. ...
 • Hilton Hotel Gdańsk
  adres: 80-838 Gdańsk, Targ Rybny 1
  branża: Hotele, motele
  Hilton Hotel Gdańsk jest wyjątkowym miejscem na mapie pięknego nadmorskiego miasta. Hotel ten oferuje gościom 150 komfortowych apartamentów i pokoi oraz nowoczesne sale konferencyjne. Wyróżnia się on wśród hoteli w Gdańsku niezwykle wysokim standardem usług, wyjątkową atmosferą i pełnym luksusem. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji.
 • Technozbyt-Witan Sp.J
  adres: 80-557 Gdańsk, Marynarki Polskiej 82/84
  branża: Hurtownie
  TechnoZbyt.com.pl to strona internetowa naszej firmy, która w zasadzie jest hurtownią artykułów technicznych. Dlaczego warto z nami współpracować? Ponieważ oferujemy produkty posiadające certyfikaty i znaki świadczące o ich jakości. Jesteśmy przekonani, że docenicie Państwo naszą rzetelność, terminowość oraz elastyczność w cenach. Oferowane produkty/usługi: - hurtowa sprzedaż artykułów technicznych

Firmy z branży Bazy danych, usługi informacyjne, wywiadownie

 • infoSource
  adres: 31-231 Kraków, Ul. Bociana 4C/8
  infoSource jest polską agencją infobrokerską z siedzibą w Krakowie. Nasza firma specjalizuje się w wyszukiwaniu informacji dla biznesu, instytucji publicznych oraz osób indywidualnych. Przygotowujemy raporty, analizy, bazy danych oraz zajmujemy się monitoringiem mediów. Działamy w obszarze informacji biznesowej, naukowej, prawniczej, europejskiej, normalizacyjno-patentowej, a także związanej z IT i branżą telekomunikacyjną. Współpracujemy również z ekspertami z danych. ...
 • www.rejestracjapacjenta.pl
  adres: 25-150 Kielce, oś. Barwinek
  Oferta dla gabinetów lekarskich i firm świadczących usługi o tematyce ZDROWIE na terenie województwa Świetokrzyskiego. Z pewnością każda firma zdaje sobie sprawę, że bez klientów NIE ISTNIEJE, jak również z tego jak ciężko jest trafić i pozyskać klienta oraz ile to kosztuje. Żyjemy w epoce globalizacji i informatyzacji, gdzie postęp czasu niejednokrotnie przegania nasze myśli a my chcąc istnieć musimy im sprostać a to wszystko kosztuje. Inwestycja w serwer,. ...
 • My App
  adres: 47-400 Racibórz, Franciszka Siwonia 28/5
  Kupuj najtaniej mobilnie z aplikacją Moje Zakupy, która daje Ci dostęp do wszystkich aktualnych promocji cenowych z gazetek promocyjnych największych sklepów: Media Expert, Praktiker czy Smyk. Robienie zakupów przez internet nigdy nie było tak proste, przeglądaj najświeższe zniżki i rabaty cenowe i wybieraj najlepsze okazje. Wyszukuj najniższe ceny interesujących Cię produktów dzięki aplikacji do szybkiego kupowania w internecie Moje Zakupy.
 • Broker Helper
  adres: 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Kilińskiego 1/12
  „Broker Helper” powstało w czerwcu 2011 r. jako firma-portal internetowy oferujący szeroki zakres usług informatycznych, marketingowych oraz infobrokerskich. Dzięki zaletom i sposobie oferowanych usług wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Chcemy dostarczać kompleksowych usług internetowych o najwyższej jakości oraz tak dostosować oferty, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. iGrodzisk.pl to lokalny portal informacyjny w którym znajdziecie wszystko o firmach,. ...
 • Kasyna Online Rank
  adres: 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 29 Atrium Plaza
  Nasza firma świadczy usługi w celu znalezienia wysokiej jakości zasobów do gry w kasynie online. Co tydzień przeglądamy dużą ilość informacji i wybieramy tylko te najlepsze. Mamy najciekawsze sloty, duże bonusy i wygrane. Przy tak dużej ilości stron informacyjnych w branży gier online, ciężko jest się wyróżnić. Rozumiemy wszystkie niuanse i parametry wyboru i wykonujemy naszą pracę najlepiej jak potrafimy.