Jesteś tutaj: Strona główna » Audytorskie usługi » Polski Instytut Kontroli Wewnetrznej Sp. z o.o.
 
 

Polski Instytut Kontroli Wewnetrznej Sp. z o.o.

Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej powstał w 1998 r. z inicjatywy Edmunda J. Saundersa oraz Brytyjskiego Funduszu Know How (BKHF).

Został powołany jako specjalistyczna organizacja przygotowująca kadry do profesjonalnej oceny systemów kontroli wewnętrznej i audytu wewnętrznego zgodnie ze standardami i najlepszymi, sprawdzonymi praktykami kontroli wewnętrznej i audytu wewnętrznego Unii Europejskiej.

Żeby wypełnić swoją misję, Instytut opracował polskie standardy kwalifikacyjne dla audytu i kontroli wewnętrznej i, bazując na nich, z powodzeniem do dziś prowadzi działalność edukacyjną, doradczą, wydawniczą oraz podejmuje działania na rzecz konsolidacji środowisk związanych z audytem oraz kontrolą wewnętrzną, zabiegając o podniesienie rangi i standardów zawodu audytora i kontrolera wewnętrznego w macierzystej organizacji, jak i poza nią.

Mimo upływu lat PIKW pozostaje jedyną w Polsce profesjonalną organizacją do spraw systemów kontroli wewnętrznej, audytu wewnętrznego, procesów zarządzania ryzykiem, governance, compliance oraz wykrywania i zapobiegania korupcji, oszustw i nadużyć oraz kształcenia audytorów i kontrolerów wewnętrznych zatrudnionych we wszystkich organizacjach gospodarki i administracji państwowej.

Dane adresowe firmy

adres:
ul.Sienna 93 lok.35
miasto:
00-815 WARSZAWA
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(22) 654 10 44
FAX:
(22) 620 94 36
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 31977).
Firmy mazowieckie

Firmy z branży Audytorskie usługi

 • Kancelaria Biegłych Rewidentów "Pro-Consult" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  adres: 30-439 Kraków, ul Księżycowa 19
  Biuro rachunkowe Pro Consult Sp. z o.o. łączy w sobie nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także profesjonalizm i wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości. Księgowość, prawo, rozliczanie i sprawozdawczość nie mają przed nami tajemnic. Prowadzimy także doradztwo finansowe oraz szkolenia z księgowości projektów realizowanych przez Beneficjentów Funduszy Europejskich. Oferujemy usługi księgowe dla Stowarzyszeń, Fundacji, Zakładów Opieki Zdrowotnej, Spółek. ...
 • TOMMI - świadectwa i audyty energetyczne
  adres: 23-200 Kraśnik, Przemysłowa 39
  Zajmujemy się sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej, przeprowadzaniem audytów energetycznych oraz doradztwem termomodernizacyjnym. Krótkie terminy realizacji zleceń, profesjonalnie i fachowo.
 • "ACCORD'AB" BIEGLI REWIDENCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  adres: 53-234 WROCŁAW, UL. GRABISZYŃSKA 241
  Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. W centrum Warszawy dysponujemy profesjonalnym biurem. Współpracujemy z licznymi klientami. Rocznie badamy ponad 100 sprawozdań finansowych i wykonujemy od kilkunastu do kilkudziesięciu innych projektów. Szeroki zakres prac pozwolił nam na zdobycie doświadczenia w audycie przedsiębiorstw budowlanych, przemysłowych i handlowych, a także usług i instytucji finansowych, w tym firm ubezpieczeniowych oraz funduszy inwestycyjnych. Pozwala nam to. ...
 • Andrzej Hanisz Coaching
  adres: 00-662 Warszawa, Polna 3
  Coaching biznesowy/ bussines coaching Coaching życiowy/ life coaching Coaching To transformacja siebie. Tak byś działał szybciej, skuteczniej, pewniej. Coaching To kompleksowa opieka merytoryczna i człowiecza. Połączenie przyjacielskiej porady z konkretnymi efektami w twoim życiu - z dnia na dzień. Jeśli to, co widzisz poniżej nie jest twoim problemem - to dobrze.
 • Kontrola zarządcza - Selene Consulting
  adres: 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Aleja Józefa Piłsudskiego 10a
  Selene Consulting - firma, zajmująca się kontrolą zarządczą oraz programem zarządzania ryzykiem. Wdrażanie i zarządzanie audytami systemu kontroli zarządczej oraz opracowanie programu zarządzania ryzykiem jest celem Naszej firmy. Doskonalenie usług doradczych, opierając się o najnowsze zmiany, metody i strategie rynkowe czynią system kontroli zarządczej optymalnym zabezpieczeniem jednostki organizacyjnej.