Jesteś tutaj: Strona główna » Audiowizualne systemy » KAN TRADING Sp. z o.o.
 
 

KAN TRADING Sp. z o.o.

dostarczamy wielkoformatowe przetworniki obrazu (telebimy, ekrany LED, videowall, ekrany holograficzne, plazmowe), uruchamianie, szkolenia, serwis, kompletacja i dostawa sprzętu multimedialnego do muzeów, (Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Sportu i inne). Dostarczamy. montujemy i uruchamiamy ekrany LED - projekty pod klucz.

Dane adresowe firmy

adres:
Belwederska 19m16
miasto:
00-761 WARSZAWA
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.2060227, 21.0312763

Dane kontaktowe

telefon(y):
601229511
kom:
601229511
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 22869).
Firmy mazowieckie

 • ConQuest Consulting
  adres: 02-526 WARSZAWA, ul. Opoczyńska 10⁄1
  branża: Doradztwo
  ConQuest Consulting od 16 lat świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa biznesowego obejmujące badania rynku, badania marketingowe, poszukiwanie partnerów handlowych, analizy konkurencji. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie, które zdobywaliśmy w trakcie realizacji projektów dla najbardziej niszowych branż (chemiczna, biotechnologiczna, cloud computing) w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do największych. ...
 • Zakład Kamieniarsko-Betoniarski Szczepan Chojnowski
  adres: 06-400 Ciechanów, Gostkowska 62
  branża: Kamieniarstwo
  Wyrób nagrobków,pomników lastykowych i granitowych. Remonty i czyszczenie pomników, kucie liter, wyrób zdjęć, wyrób parapetów, schodów, układnie kostki. .
 • AGORA SA
  adres: 00-732 WARSZAWA, ul. Czerska 8/10
  branża: Wydawnictwa
  Agora SA powstała w 1989 r.; od 1999 jest notowana na giełdzie w Warszawie. Jej największymi przedsięwzięciami są: Gazeta Wyborcza - najpopularniejsza opiniotwórcza gazeta w Polsce, Centrum Filmowe Helios S.A. - trzeci największy operator kinowy w kraju, oraz AMS, spółka z czołówki polskiego rynku reklamy zewnętrznej. Agora wydaje również największą bezpłatną gazetę w Polsce - Metro i 14 czasopism, m.in. Avanti, Logo, Poradnik Domowy. Jest właścicielem dwóch. ...
 • DHI Polska sp. z o.o.
  adres: 00-564 Warszawa, Koszykowa 6
  branża: Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Nasza firma na bazie wieloletniego doświadczenia zdobyła nieprzeciętne umiejętności w projektowaniu i modelowaniu sieci wodno-kanalizacyjnych. Odbiorcami naszej firmy są zakłady wodociągowe, które chcą zmniejszyć straty wody w swoim obiegu. Dzięki tam jest to możliwe, sprawdź nas i przekonaj się sam.
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"

Firmy z branży Audiowizualne systemy

 • Nautilus - salon w Warszawie
  adres: 30-646 Kraków, ul. Malborska 24
  Nautilus to firma, która zajmuje się dostarczaniem domowych rozwiązań audiowizualnych. W branży działa już od kilkunastu lat co potwierdza ogromne doświadczenie. Firma oferuje sprzęt najwyższej jakości, który w pełni zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Marka posiada również sklepy stacjonarne oraz internetowy.
 • Media Offline
  adres: 44-100 Gliwice, Krucza 6/12
  Media Offline zajmuje się szeroko pojętą produkcją filmową oraz telewizyjną. Pełną ofertę mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać na podany adres email lub kontaktować się z nami telefonicznie Zapraszamy!
 • Media Offline
  adres: 44-100 Gliwice, Krucza 6/12
  Media Offline zajmuje się szeroko pojętą produkcją filmową oraz telewizyjną. Pełną ofertę mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać na podany adres email lub kontaktować się z nami telefonicznie Zapraszamy!
 • AGENCJA KASTOR S.C. ANNA PIEJDAK PIOTR PIEJDAK
  adres: 10-229 OLSZTYN, AL. ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 56 lok.5
  OBRAZ DŹWIĘK JEST SZTUKĄ PRZEKAZU Jesteśmy firmą integrującą kilka branż tylko z pozoru różniących się między sobą: - systemy dźwiękowe - systemy wizyjne - kompleksowe wyposażanie sal i obiektów konferencyjnych w systemy dźwiękowo – wizyjne - serwis konferencyjny - obsługa imprez Prócz dobrego sprzętu, posiadamy również odpowiednio wyszkolony personel, który zapewni profesjonalną obsługę klienta. Firma nasza pragnie dalej poszerzać obszary. ...
 • My iHome Inteligentny Dom
  adres: 05-803 Pruszków, ul Srebrna 7/19
  My iHome Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji z zakresu tematyki Inteligentnego Domu oraz tradycyjnej instalacji elektrycznej. Zajmujemy się instalacją, uruchomieniem oraz serwisem systemów: - Inteligentny Dom ( systemy m.in. EIB, Xcomfort, Koher Verso) - Alarmy - Monitoring - Audio / Video (Multiroom, systemy kina domowego-głośniki, telewizory, projektory, ekrany projekcyjne, akcesoria) - Domofony, wideofony, intercomy - TV SAT - Napędy do bram, garażów i rolet -. ...