Jesteś tutaj: Strona główna » Architektura wnętrz » DKGRAM Architektura Dorota Kniażewska-Grajek
 
 

DKGRAM Architektura Dorota Kniażewska-Grajek

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych realizacjach projektów z zakresu wykończenia wnętrz. Oferujemy naszym konsumentom aranżacje obiektów mieszkalnych, biur oraz przestrzeni użyteczności publicznej w nad wyraz korzystnych cenach. Korzystając z usług naszego portfolio usługowego, mogą Państwo mieć także pewność, że weźmiemy na siebie wszelkie obowiązki ściśle powiązane z załatwieniem niezbędnych formalności. Nasi przedstawiciele doprowadzą do szczęśliwego końca przedsięwzięcia, które wymagają dopełnienia procedur urzędowych, jak również - jeżeli tylko okaże się to konieczne - pozyskają oni pozwolenia na budowę. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
ul. Łęgowska 44
miasto:
44-153 Smolnica
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 107998).
Firmy śląskie

 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Hosemann Polska
  adres: 41-506 Chorzów, ul. Piekarska 1-3
  branża: Przemysł metalurgiczny
  Hosemann Polska to śląska firma dostarczająca na rynek specjalistyczne elementy przemysłowe. Firma oferuje produkty takie jak węże metalowe i gumowe, kompensatory, złącza różnego typu (m.in. Camlock), rury precyzyjne itd. Firma od wielu lat działa na rynku, zdobyta w tym czasie wiedza pozwala na wykonywanie nawet trudnych, nietypowych zleceń. Hosemann Polska stawia na jakość i niezawodność wykonanych elementów.
 • Biuro rachunkowe biuro rachunkowe bytom
  adres: 41-902 Bytom, Chłodna 1
  branża: Księgowość
  Prezentujemy Państwu Biuro Rachunkowe Finmar. Nasza siedziba zawiera się w Bytomie. Funkcjonujemy na rynku od 1996 roku. Absorbujemy się prowadzeniem pełnej rachunkowości oraz rachunkowości zarówno osób indywidualnych jak także. W biurze można także skorzystać z obsługi doradcy podatkowego. W ramach naszych usług zapewniamy dojazd do klienta oraz odbiór dokumentów. Posiadamy świadectwa kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów. Na wizytę w Biurze można się umówić od. ...
 • Sklep Wielobranżowy Univers
  adres: 43-354 Czaniec, Kard.Karola Wojtyły 23a
  branża: Handel
  Nasz Sklep Wielobranżowy Univers oferuje pojemniki na odpady wykonane z metalu. Wśród ofert znajdziecie model, który ma zamontowane kółka. W ten sposób transport odpadów jest o wiele łatwiejszy. Atrakcyjna cena zachęca do tego, aby zamówić właśnie u nas pojemniki. Wykonane są z metalu, który wytrzyma nawet w bardzo trudnych warunkach. Zajrzyjcie do sklepu internetowego, a znajdziecie coś dla siebie.
 • EKOL-BHP FIRMA USŁUGOWO - DORADCZA
  adres: 42-501 Będzin, ul. Sielecka 63
  branża: BHP
  EKOL-BHP Firma Usługowo-Doradcza proponuje usługi w zakresie bhp i ochrony środowiska. W zakresie bhp oferujemy: szkolenia wstępne i okresowe, stała współpraca na zasadzie umowy o wykonywaniu zadań służby bhp i p.poż, ocena ryzyka zawodowego, dochodzenia powypadkowe. Oferujemy również realizację w imieniu przedsiębiorców wszelkich obowiązków wynikających z przepisów ochrony środowiska.

Firmy z branży Architektura wnętrz

 • Aleksander Jankowski JIO Pracownia Projektowa
  adres: 00-585 Warszawa, Bagatela 10/2
  Szukasz projektanta wnętrz w Warszawie? Polecamy w takim razie bardzo serdecznie zapoznanie się ze stroną internetową www.JiO.pl, na której znajdziesz wszystko o naszej warszawskiej pracowni. Od około 15 lat projektujemy wnętrza mieszkań, domów czy biur - przede wszystkim w Warszawie oraz okolicach. Jeśli chodzi o wnętrza, jesteśmy w stanie zagwarantować projekty na poziomie. Produkty/Usługi: - projektowanie wnętrz
 • JUKO green design
  adres: 30-390 Kraków, Zawiła 69
  Rośliny stabilizowane są dedykowane do wnętrz. Są idealną opcją dla tych wszystkich, którzy chcą mieć zielone wnętrza bez jakiejkolwiek pielęgnacji. Firma Juko Green Design zajmuje się tworzeniem zielonych ścian i ogrodów wertykalnych. Oferta dotyczy mieszkań i przestrzeni biurowych czy innych powierzchni jak np. ściany. Panele z mchu, roślin czy trawy dają nieograniczone możliwości tworzenia kompozycji. Oprócz nich i ogrodów wertykalnych firma oferuje także: rośliny. ...
 • Wytwórnia Joanna Fabicka
  adres: 41-902 Bytom, Wrocławska 32 lok. 34
  Joanna Fabicka jest właścicielką firmy „Wytwórnia” w Bytomiu. Pod tym szyldem projektuje wyjątkowe wnętrza już od kilkunastu lat. Projekty są kierowane do osób, które szukają odważnych i zdecydowanych rozwiązań z uwzględnieniem najlepszej jakości, funkcjonalności i ergonomii. Autorskie projekty Joanny Fabickiej są przygotowywane przy współpracy z najlepszymi podwykonawcami. Kluczem do sukcesu jest dbałość o każdy detal aranżowanego wnętrza, w taki sposób, aby. ...
 • Architekt Wnętrz Słupsk | Projektujemy wnętrza domów i mieszkań
  adres: 76-200 Słupsk, Małcużyńskiego Witolda 2
  Jesteśmy firmą złożoną z projektantów i fotografów na terenie Słupska, którzy współpracują ze sobą od ponad dekady i których wspólne doświadczenie pozwoliło nam być bardzo zróżnicowanym jako kreatywny kolektyw. Obecnie wszyscy pracujemy we własnych pracowniach, choć jesteśmy otwarci na ideę współpracy poza nimi na zasadzie wolontariatu. Jesteśmy w stanie dzielić się naszą pasją do projektowania i architektury, a w zamian wspierać dobrą współpracę.
 • Aranżacja i Projektowanie wnętrz Wrocław, Projektant wnętrz, Dekorator wnętrz - Kat Design
  adres: 50-372 Wrocław, Ul.Smoluchowskiego
  Projektant i Dekorator wnętrz Wrocław - Kat Design. Projektowanie i aranżacja szczęśliwych wnętrz oraz stylizacja wnętrz. W ofercie znajdą Państwo między innymi: aranżacje wnętrz wrocław, dekoracje wnętrz wrocław, projektant wnętrz wrocław, projekty wnętrz wrocław, architektura wnętrz wrocław, projektowanie wnętrz, projektanci wnętrz wrocław. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty!