zamknij okno   |   www.bazafirm.org   |   drukuj
 

Alarm Serwis Michał Szymański

Obszar działania naszej firmy obejmuje woj. świętokrzyskie a w szczególności powiaty: Opatowski, Ostrowiecki, Sandomierski, Staszowski, Kielecki oraz pow. stalowowolski, Tarnobrzeski i Niżański w woj. podkarpackim. Wykonujemy również prace na terenie całej Polski.

Nasza firma zajmuje się Usługami remontowo wykończeniowymi od A do Z, Kompleksowo obsługujemy obiekty nowo powstałe jak i te które potrzebują gruntownego remontu. Wykonujemy prawie wszystko od podstaw począwszy od instalacji elektrycznych, instalacji hydraulicznych, instalacji alarmowych po końcowe prace wykończeniowe. Zajmujemy się Usługami instalatorskimi z zakresu instalacji Alarmowych, Telewizji przemysłowej (CCTV), Automatyki bram garażowych i wjazdowych, instalacji domofonowych i widodomofonowych , sieciami internetowymi LAN oraz Wirelleslan (WiFi) a także instalacjami TV naziemnej i satelitarnej.


Wystawiamy Faktury VAT.

Osoby zainteresowane naszymi usługami serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dane adresowe firmy

Adres:Gojców 63a
Miasto:27-500 Opatów
Powiat:Opatowski
Województwo:świętokrzyskie
GPS:50.8018537, 21.427194

Dane kontaktowe

Telefon(y):+48 793 986 130
www: www.alarm-serwis.cba.pl

Branże

 Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
Telewizja przemysłowa

Tagi

 ALARM SERWIS, Systemy Alarmowe, Systemy Monitorujące, Instalacje Elektryczne, telewizja przemysłowa, Usługi remontowe, wykończeniowe, kamery, kamera, sandomierz, ostrowiec, tarnobrzeg

Lokalizacja firmy