Jesteś tutaj: Strona główna » Agencje modelek i hostess » Agencja Modelingu » kontakt z firmą
 
 

Kontakt z firmą Agencja Modelingu

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą Agencja Modelingu, prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
Agencja Modelingu
Miasto:
40-032 Katowice
Adres:
http://www.imagepromotion.pl/
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy śląskie

 • IRIS CREAM Anna Kiszka
  adres: 42-523 Dąbrowa Górnicza, Ząbkowicka 62
  branża: Fotografia
  Iriscream jest to studio fotograficzne z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Specjalizacją studia jest fotografia ślubna oraz fotografia dzieci. Firma realizuje sesje fotograficzne na terenie całego śląska. Studio Iriscream zostało założone przez małżeństwo zarażone pasją fotografowania. Zdjęcia wykonywane przez Iriscream są zawsze interesujące, wykonywane z ciekawych perspektyw, pełne barw i nasycone kolorami.
 • LASEL Sp. z o.o.
  adres: 44-203 RYBNIK, ul. Mikołowska 77
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Firma lasel jest regionalnym przedstawicielem Husqvqrna, Karcher, Honda, Kubota. Posiada autoryzowany serwis gwarancyjny produktów w/w firm. Ponaddto specjalizuje się w dostawach maszyn komunalnych do pielegnacji terenów zielonych, techniki kompostowania, odsnieżania i utrzymania dróg. Firma Lasel jest znaczącym eksporterem drewna i wyrobów drewnianych.
 • P.H.U. GAMIX Czesław Gałuszka
  adres: 40-857 KATOWICE, ul. Ondraszka 27
  branża: Kominki, piece, kotły
  W ofercie Gamixu znajdziecie Państwo zarówno materiały zduńskie (np. piece kaflowe), kominki, osprzęt kominkowy jak i żeliwne artykuły ozdobne i użytkowe oraz pompy. Bogata oferta krajowych producentów jest stale poszerzana o materiały bezpośrednio przez nas importowane. Jesteśmy pewni, iż nasza ciekawa oferta oraz fachowa pomoc sprostają Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do współpracy hurtownie, firmy, sklepy oraz klientów indywidualnych.
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • JP Trans Rafał Dobija
  adres: 43-300 Bielsko-biała, ul. Szkolna 23
  branża: Przeprowadzki
  Przedsiębiorstwo JP Trans to mająca swoją siedzibę w Bielsku-Białej firma, która specjalizuje się w świadczeniu usług przeprowadzkowych. Przeprowadzki, w których bierzemy udział, to zawsze działania doskonale zorganizowane, profesjonalne i szybkie. JP Trans gwarantuje przeprowadzki domów, firm i przedsiębiorstw. Zachęcamy gorąco do odwiedzenia naszej strony internetowej i szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Firmy z branży Agencje modelek i hostess

 • WEBCOLORS - Krzysztof Kamiński
  adres: 55-050 Sobótka, Bolesława Chrobrego 1/1
  Webcolors to agencja Interaktywna. Zajmująca się tworzeniem stron internetowych, identyfikacji wizualnej, sklepów internetowych, portali społecznościowych oraz grafiki reklamowej. Działamy głównie na Dolnym Śląsku, jednak nasza współpraca przebiega z firmami z całej Polski. Posiadamy ponad 5 letnie doświadczenie przy realizacji projektów internetowych. Współpracujemy z czołowymi agencjami, głównie jako podwykonawcy dla znanych marek polskich i zagranicznych.
 • Multibiuro Rzeszów Sp. Z O.O.
  adres: 35-321 Rzeszów, Legionów 17
  Agencja Multibiuro Rzeszów Sp. Z O. O. to to multi agencja reklamowo-informatyczna zajmująca się następującymi usługami: - usługi informatyczne, - social media, - fotografia reklamowa, - drukarnia reklamowa, - agencja hostess, - wypożyczalnia rowerów, Działamy na terenie Województwa Podkarpackiego i Małopolskiego.
 • Totino.com.pl - profesjonalna agencja hostess
  adres: 02-001 Warszawa, Al. Jerozolimskie 85 lok.21
  Totino to agencja reklamowa zajmująca się angażowaniem hostess do imprez takich jak targi, imprezy zamknięte, bale, spotkania na świeżym powietrzu, koncerty, pokazy fryzur oraz mody, sympozja, imprezy firmowe. Ponadto nasze hostessy mogą obsługiwać prezentacje tańca, zajmują się również pokazami barmańskimi i statystowaniem w produkcjach filmowych oraz spotach reklamowych. Oferujemy także wyszukaną usługę sprzątania w bieliźnie przez niezawodne oraz miłe dziewczyny. ...
 • Agencja Eventowo Reklamowa Attis
  adres: 61-844 Poznań, pl.Bernardyński 4
  Agencja Eventowo Reklamowa Attis zajmuje się opracowaniem scenariusza imprezy, następnie przygotowuje wszystko od strony technicznej i realizuje biorąc czynny udział wraz z uczestnikami zabawy.Zapewniamy dobrą zabawę zespołową, rywalizacje sportowe, rozrywkę dla dzieci, a także zapewniamy catering i oprawę muzyczną. Profesjonalna obsługa gwarantuje udany i mile spędzony czas a gry i zabawa na świeżym powietrzu gwarancją Waszego dobrego samopoczucia i zdrowia. Wynajmujemy. ...
 • Agencja Eventowo Reklamowa Attis
  adres: 61-844 Poznań, pl.Bernardyński 4
  Agencja Eventowo Reklamowa Attis zajmuje się opracowaniem scenariusza imprezy, następnie przygotowuje wszystko od strony technicznej i realizuje biorąc czynny udział wraz z uczestnikami zabawy.Zapewniamy dobrą zabawę zespołową, rywalizacje sportowe, rozrywkę dla dzieci, a także zapewniamy catering i oprawę muzyczną. Profesjonalna obsługa gwarantuje udany i mile spędzony czas a gry i zabawa na świeżym powietrzu gwarancją Waszego dobrego samopoczucia i zdrowia. Wynajmujemy. ...