Jesteś tutaj: Strona główna » Agencja filmowa » AGENCJA FILMOWA FILM & TELEVISION PRODUCTION - MASKLAK PAWEŁ
 
 

AGENCJA FILMOWA FILM & TELEVISION PRODUCTION - MASKLAK PAWEŁ

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Żytnia 24
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
51.9175904, 15.5118701

Dane kontaktowe

telefon(y):
(68) 322 48 91
FAX:
(68) 322 48 92
kom:
514327074
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 809).
Firmy lubuskie

 • Białek Leszek Pomoc Drogowa
  adres: 69-210 Lubniewice, Miejscowość Glisno 4a
  branża: Pomoc drogowa, holowanie
  Od bardzo wielu lat zajmujemy się usługami związanymi z pomocą drogową oraz usługami mechanicznymi. Wykonujemy naprawy bieżące, wykopy ziemne, transport pojazdów zarówno sprawnych jak i uszkodzonych, wulkanizacja, i wiele innych usług. Dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem pozwalającym nam na podjęcie się praktycznie każdego zlecenia. Na rynku istniejemy od 1995 roku co jest świadectwem jakości naszych usług. Oferowane produkty/usługi: - pomoc drogowa - mechanika. ...
 • Zakład ogólnobudowlany Profil
  adres: 68-100 Żagań, Lotników Alianckich 11
  branża: Budownictwo
  Zakład ogólnobudowlany Profil specjalizuje się w termomodernizacjach i renowacjach budynków. Firma wykonuje także inne usługi, takie jak sporządzanie audytów energetycznych czy projektów budowlanych. Profil istnieje na rynku już od ponad trzynastu lat i posiada wiele listów polecających od inwestorów, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej firmy.
 • Zinel, Marek Kipiel
  adres: 66-200 ŚWIEBODZIN, ul. Kolejowa 11
  branża: Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
  Przedstawiciel Cyfrowego Polsatu. Telewizja satelitarna, telefonia komórkowa, internet radiowy. Pomiary sygnałów TV, TVSAT, HD, DVB-T. Instalacje antenowe, alarmowe, telewizji przemysłowej. Sprzedaż akcesoriów antenowych.
 • Zinel, Marek Kipiel
  adres: 66-200 ŚWIEBODZIN, ul. Kolejowa 11
  branża: Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
  Przedstawiciel Cyfrowego Polsatu. Telewizja satelitarna, telefonia komórkowa, internet radiowy. Pomiary sygnałów TV, TVSAT, HD, DVB-T. Instalacje antenowe, alarmowe, telewizji przemysłowej. Sprzedaż akcesoriów antenowych.
 • Zastal Transport Sp. z o.o.
  adres: 67-100 Nowa Sól, ul. Zielonogórksa 138
  branża: Transport, spedycja
  Serwis i sprzedaż części: Od osiemnastu lat prowadzimy autoryzowany serwis MAN – STAR TRUCKS oraz sprzedaż oryginalnych części do samochodów MAN. Nasza stacja serwisowa przeprowadza przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz naprawy powypadkowe samochodów MAN-STAR. Działając, jako autoryzowany Partner MAN-STAR korzystamy z systemów diagnostycznych MAN CATS do elektronicznych systemów sterowania i regulacji pojazdów MAN. Prowadzimy serwis osi SAF-BPW, w tym kontrolę. ...

Firmy z branży Agencja filmowa

 • DronEye
  adres: 40-036 Katowice, Wita Stwosza 6
  DronEye to firma, która świadczy usługi profesjonalne usługi powiązane z kręceniem dronem. Mamy licencję UAV, która pozwala nam legalnie wznosić się na znacznych wysokościach. DronEye mieści się w Katowicach, lecz usługi quadrocopterami świadczymy także na obszarze Śląska i całej Polski, a nawet Europy. Planujesz zakup mieszkania? DronEye sfilmuje dla Ciebie widok z okien na Twoim piętrze. Wykonujemy filmy i zdjęcia dronem, jak również profesjonalne ortofotomapy.
 • Aero-Web
  adres: 61-895 Poznań, Powstańców Wielkopolskich 16
  Profesjonalne filmy i zdjęcia z powietrza dla firm i klientów indywidualnych. Wykonane przy pomocy najwyżej jakości kamer oraz sprzętu lotniczego (drona). Każdy film i zdjęcia przygotowane są po dokładnym ustaleniu celów przez klienta, zaś końcowy materiał zostaje obrobiony przez doświadczonych montażystów i fotografów. Firma dba o to, aby każda z produkcji była oryginalna i wyróżniała się spośród konkurencji.
 • Brown Sugar
  adres: 02-308 Warszawa, Grójecka 34/29
  Od kilku lat zajmujemy się fachowym tworzeniem różnego rodzaju klipów filmowych dla osób prywatnych i biznesowych. Na swoim koncie mamy dziesiątki wykonanych teledysków, filmów dokumentalnych, filmów promocyjnych i reklamowych, realizacji z eventów i wydarzeń muzycznych oraz sportowych. W naszym zespole znajdują się doświadczeni pracownicy: kamerzyści, scenografowie, montażyści oraz kierownicy produkcji. Oferta firmy: - produkcja filmowa - filmy reklamowe - spoty. ...
 • R5 Films
  adres: 02-758 Warszawa, aleja Sikorskiego 11/11
  Potrzebujesz wyprodukować film? Szukasz doświadczonej ekipy, która pomoże Ci go przygotować? Jeżeli tak to R5 Films z całą pewnością jest w stanie podołać każdemu zadaniu. Dzięki doświadczeniu i sprzętowi najwyższej jakości jesteśmy w stanie stworzyć zarówno filmy dokumentalne jak i takie, które kreują pozytywny wizerunek czy też poprawiające sprzedaż. Z naszych usług każdy będzie zawsze zadowolony. Oferowane usługi/produkty: - dom produkcyjny - ekipa filmowa. ...
 • GoodEye - produkcja filmów reklamowych
  adres: 94-030 Łódź, Krzemieniecka 2
  GoodEye jest firmą, której głównym działaniem jest produkcja filmów reklamowych. Takie produkcje są tworzone w oparciu o oczekiwania i prośby klientów, dlatego oferta firmy jest bardzo szeroka. Tworzą zarówno krótkie spoty, jak i dłuższe filmy reklamowe na strony internetowe, portale społecznościowe itp. Na prośbę klienta filmy mogą zostać stworzone z wykorzystaniem efektów wizualnych - animacje, funkcji 3D.